Chór Szkolny

Utworzono dnia 27.10.2021

W sobotę 23.10.2021 r w Lublinie odbyły się Prezentacje i XV Konkurs Chórów Akademii Chóralnej Śpiewająca Polska regionu lubelskiego. Uczniowie szkolnego chóru Wiolino wzięli udział w prezentacjach chóralnych śpiewając 2 utwory Deszczowa kropelka Muz. Franciszka Leszczyńska, Sł. Dorota Gellner i A ja patrzę, a ja słucham Muz. Krystyna Kwiatkowska, Sł. Dorota Gellner.
Wielkie gratulacje dla chórzystów: Anny Stadnik, Oliwii Markiewicz, Nikoli Ciejki, Amelii Najdy, Nadii Szalak, Ignacego Czekaja, Sary Misztal, Anny Kusej, Zuzanny Żurawskiej, Wiktorii Okuń, Jagody Pituchy, Hanny Grocheckiej, Natalii Wilkołek, Weroniki Grocheckiej, Sylwii Chrześcijanek, które w trudnych warunkach, ciągle trwającej pandemii, jednak przygotowali się i prezentowali naszą szkolę w ogólnopolskich przedsięwzięciach. Chórzyści również mieli możliwość wysłuchać występy innych uczestników, porównując swoje poczynania wokalne i walory artystyczne z umiejętnościami innych chórów.

Chór Szkolny

Utworzono dnia 27.10.2021, 17:10