Utworzono dnia 07.02.2021

„Dzień Bezpiecznego Internetu 2021: pod hasłem „Działajmy razem!”

Na całym świecie dnia 9 lutego 2021 obchodzony jest  Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Wydarzenie to ma na celu promowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
Za pośrednictwem obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu chcemy zwrócić uwagę na rolę użytkownika internetu w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska on-line.
Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta. Podczas wydarzeń organizowanych w ramach DBI szczególnie podkreśla się możliwość wykorzystania internetu przez dzieci i młodzież w nauce, a także jako formę twórczej rozrywki.
W naszej szkole proponujemy Wam:
1. KONKURS NA NAJCIEKAWSZY PLAKAT „BEZPIECZNY INTERNET –DZIAŁAJMY RAZEM” (może być to zdjęcie plakatu ,zrobionego przez Ciebie dowolną techniką ,format dowolny ) Może być to praca zrobiona w programie PAINT i  przesłana w formie pliku do 14.02 do nauczycieli informatyki (p. Katarzyna Mazurek i p. Grzegorz Kasprzak) na patformę Teams