Utworzono dnia 11.03.2020

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W ZWIĄZKU Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ KORONAWIRUSA

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej - w okresie od 16 do 25 marca 2020 roku - wszystkie szkoły, przedszkola, żłobki i placówki oświatowe będą zamknięte.

W najbliższy czwartek i piątek (tj. 12-13.03.2020 r.) wszelkie zajęcia edukacyjno-dydaktyczne zostają zawieszone, natomiast placówka będzie pełniła jedynie funkcję opiekuńczo-wychowawczą tylko dla tych uczniów, którzy nie mają możliwości pozostania w domu pod opieką osób dorosłych. Jednak ze względów bezpieczeństwa prosimy o nieposyłanie dzieci do szkoły, przedszkola i żłobka.

Mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie apelujemy, aby w tym okresie dzieci pozostały w domach i nigdzie się nie przemieszczały, w jak najwyższym stopniu ograniczały kontakt

z innymi.

Prosimy o odpowiedzialne zachowanie się oraz poważne potraktowanie zagrożenia.

Licznik odwiedzin: