Informacja dla rodziców - nauczanie zdalne

Utworzono dnia 23.03.2020

Szanowni Państwo,

z dniem 25 marca wchodzi  w życie rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej dotyczące kształcenia na odległość, co oznacza, że nauczyciele zostają zobligowani do realizacji podstawy programowej oraz monitorowania i oceniania pracy uczniów.

Dla wszystkich nas - rodziców, nauczycieli, uczniów - jest to  nowa sytuacja, która zmusza do podejmowania rozwiązań w trudnych warunkach.

W najbliższym czasie zostaniecie Państwo poinformowani o:

- sposobach prowadzenia zajęć przez nauczycieli i uczestnictwa w nich Państwa dzieci,

- sposobie oceniania,

- sposobach i  terminach konsultacji z nauczycielami,

- formach udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Wszystkie informacje zostaną zamieszczone na stronie internetowej: sppiaski.skolna.net w zakładce „ZDALNE NAUCZANIE”.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z sekretariatem szkoły lub poprzez dziennik elektroniczny z nauczycielami i wychowawcami.

Prosimy o przekazywanie informacji na temat Państwa problemów i ewentualnych sugestii poprzez wychowawców klas.