MAŁY KONKURS RECYTATORSKI 2022

Utworzono dnia 26.05.2022

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI 2022

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział  41.  Małym Konkursie Recytatorskim  organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego. Konkurs jest wielostopniowy. Eliminacje odbywają się na etapie szkolnym, środowiskowym, gminnym, miejskim, powiatowym i wojewódzkim.

Zwycięzcy etapu gminnego przygotowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Piaskach dn. 5.05.2022 r.:

Łucja Sidor kl. 2c

Lena Wierzbik kl. 3b

Patrycja Miszczak kl. 8a

Magdalena Wójcik kl. 8b

Olga Kuśmierczyk kl. 8c

Mateusz Szołdra kl. 8c

Wymienieni uczniowie reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach powiatowych zorganizowanych w Dzielnicowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Czechów” w Lublinie dn. 18.05.2022 r.

Etap powiatowy - wyróżnienie otrzymały uczennice:

Łucja Sidor kl. 2c

Olga Krawczyk kl. 8c

Dziękujemy recytatorom za godne reprezentowanie szkoły. Mamy nadzieję, że wciąż będziecie poszukiwać okazji do obcowania z pięknym tekstem literackim.