Przed Egzaminem Ósmoklasisty

Utworzono dnia 18.03.2020

Powtórka przed egzaminem ósmoklasisty

Informujemy, iż Centralna Komisja Egzaminacyjna od 16 do 25 marca będzie publikować na swojej stronie i stronach wszystkich okręgowych komisji egzaminacyjnych – zestawy zadań, które możecie wykorzystać jako element powtórki przed egzaminem ósmoklasisty.

W każdym zestawie znajdą się zadania z:

• języka polskiego, zorganizowane według lektur obowiązkowych z klasy VII i VIII,
  • matematyki, zorganizowane według kolejnych wymagań szczegółowych podstawy programowej z matematyki dla klasy VII i VIII,
  • języka angielskiego, zorganizowane według kluczowych umiejętności.

Zadania będą publikowane codziennie ok. godz. 9:00, natomiast rozwiązania do nich –ok. godz. 15:00. Przez pierwsze dwa dni w każdym zestawie – oprócz samych zadań – znajdziecie kilka wskazówek na temat tego, jak je rozwiązywać oraz wyjaśnienia dotyczące odpowiedzi poprawnych i niepoprawnych w zadaniach zamkniętych, a także przykładowe rozwiązania zadań otwartych.

Zestawy powtórkowe znajdziecie tutaj. Życzymy owocnej pracy!

W tym miesiącu: 2031