Święto Patrona Szkoły

Utworzono dnia 20.02.2020

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

19 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej w Piaskach odbyły się  uroczyste obchody święta Patrona szkoły – Mikołaja Kopernika, w których wzięła udział cała społeczność uczniowska wraz ze swoimi nauczycielami. Obchody uświetnił  montaż słowno-muzyczny  w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Program wzbogaciły scenki z życia Mikołaja Kopernika oraz  tańce i piosenki”. Galowe stroje uczniów całej szkoły podkreśliły ważność naszego święta.

Pani dyrektor Agnieszka Kasprzak podziękowała wszystkim za udział w obchodach oraz podkreśliła rolę Mikołaja Kopernika jako wielkiego uczonego i wzoru do naśladowania dla wszystkich uczniów. Na zakończenie wręczyła uczniom dyplomy za udział w konkursach.

Uroczystość przygotowały: Jolanta Gładysz, Iwona Wójcik, Mirosława Zaturska, Monika Ostańska-Tichoruk i Jelena Anikijewa-Poniewozik

Święto Patrona Szkoły 2020

Utworzono dnia 20.02.2020, 16:34