Ślubowanie klas I - 2021

Utworzono dnia 09.10.2021

JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI – ROZPOCZYNAMY PODRÓŻ W CUDOWNY ŚWIAT NAUKI

8 października najmłodsi wychowankowie zostali włączeni do braci uczniowskiej naszej szkoły

Dzieci znakomicie zaprezentowały w wierszach i piosenkach swoją wiedzę o ojczyźnie, obowiązkach ucznia, zasadach zachowania i bezpieczeństwie. Za występ otrzymały wiele pochwał.

W obecności Burmistrza Piask – pana Michała Cholewy, Dyrektora Centrum Usług Wspólnych – pana Jerzego Kazuli, Przewodniczącej Rady Rodziców – pani Magdaleny Ciołek, rodziców i nauczycieli, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Ważną częścią uroczystości było pasowanie wielkim ołówkiem przez panią dyrektor – Agnieszkę Kasprzak.

Pełnoprawni już uczniowie zostali obdarowani prezentami ufundowanymi przez Burmistrza Piask i Radę Rodziców. Dziękujemy za wspaniałe upominki.

Pięknie dziękujemy gościom za obecność, miłe słowa i życzenia.

Wierzymy, że życzenia się spełnią i będziemy dumni z naszych pierwszaków.

Ślubowanie klas I - 2021

Utworzono dnia 09.10.2021, 08:08