Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach

Grono pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

 

Agnieszka Kasprzak – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika

 

Aneta Porczyńska - Wierzbik – wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika

 

 

 

  1. Adamek Małgorzata – wychowanie przedszkolne, wychowawca świetlicy
  2. Barlakowska Anna – język angielski
  3. Gładysz Jolanta – edukacja wczesnoszkolna
  4. Grabowska Alicja - religia
  5. Szabała Marta – język polski
  6. Kotarska-Brodziak Elżbieta – język polski
  7. Król Piotr - psycholog
  8. Kwiatosz Elżbieta – przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
  9. Mazur Piotr - matematyka
  10. Mazurek Artur – wychowanie fizyczne
  11. Mazurek Renata - wychowanie przedszkolne
  12. Molesztak – Kwapisz Ewa – język polski
  13. Nowaczewska Barbara – edukacja wczesnoszkolna
  14. Ostańska-Tichoruk Monika – przyroda, geografia
  15. Paździor Agnieszka – nauczyciel bibliotekarz
  16. Poniewozik Jelena – muzyka, wychowawca świetlicy
  17. s. Prus Anna - religia
  18. Rozwałka Mariola – logopeda, zajęcia rewalidacyjne
  19. Samborska Grażyna – edukacja wczesnoszkolna
  20. Samborski Robert – historia
  21. Siennicka Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
  22. Sieńczyk Beata – edukacja wczesnoszkolna
  23. Smolira Dorota – nauczyciel wspomagający
  24. Szklana Elżbieta – plastyka, wychowawca świetlicy
  25. Widzińska-Dudek Beata – edukacja wczesnoszkolna
  26. Wójcik Iwona – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy
  27. Wróbel Michał – język angielski
  28. Zajączkowska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
  29. Zaturska Mirosława – edukacja wczesnoszkolna
  30. Zawada Grzegorz – wychowanie fizyczne
  31. Sidor Anna - matematyka
  32. Katarzyna Mazurek - matematyka
  33. Anna Nowacka - matematyka
  34. Ewa Kasprzak - chemia, fizyka
  35. Grzegorz Kasprzak - informatyka, technika
  36. Andrzej Szołdra - wychowanie fizyczne
  37. Grażyna Szałek - język polski
  38. Izabela Gładysz - język angielski
  39. Małgorzta Ciołek - matematyka
  40. Małgorzta Kałkus - biologia, wychowawca świetlicy
  41. ks. Piotr Niedziela - religia
  42. Joanna Zawadzka - pedagog szkolny
  43. Małgorzata Zajączkowska-Korona - plastyka, doradca zawodowy
  44. Agnieszka Wójcik - wychowawca świetlicy
  45. Anna Dudek - nauczyciel wspomagający
  46. Agnieszka Koch - fizyka

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny