Konkurs plastyczny Wypalanie traw

Utworzono dnia 21.06.2018

Pierwszego kwietnia KW PSP w Lublinie ogłoszony został konkurs plastyczny: „Nie wypalaj traw!”, dla uczniów szkół podstawowych z terenu woj. lubelskiego. Jego celem było zachęcenie nie tylko uczniów do zainteresowania się tą problematyką oraz popularyzowanie wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej. W KP PSP w Świdniku odbył się pierwszy etap konkursu. 20.04.2018r. komisja konkursowa powołana przez Komendanta Powiatowego PSP w Świdniku wyłoniła laureatów I etapu konkursu plastycznego pt.: „Nie wypalaj traw”. Spośród 38 prac zespołowych całego powiatu wybrane zostały 3 prace zespołowe naszych uczennic.

• Klaudia Malinowska, Paulina Malinowska i Alicja Beloś,
  • Aleksandra Mazurek, Olga Krawczyk i Aleksandra Dziurka,
  • Zuzanna Poleszak, Ada Śliwińska i Andżelika Mazurek.

Wszyscy laureaci zostali zaproszeni na piknik strażacki, który odbył się 18 maja 2018 r. w Lublinie. Podczas pikniku strażacy wręczyli laureatom wspaniałe nagrody I i II etapu konkursu. W czasie imprezy dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek. Mimo deszczowej pogody wszyscy bawili się wspaniale.

Wypalanie traw

Utworzono dnia 21.06.2018, 12:03