Jasełka 2019

Utworzono dnia 27.12.2019

W piątek 20 grudnia w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Piaskach odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia.
Uczniowie w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.
Na koniec uroczystości pani dyrektor Agnieszka Kasprzak złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

Jasełka 2019

Utworzono dnia 27.12.2019, 09:13