Informacja dla rodziców uczniów klas VIII

Utworzono dnia 03.02.2022

Szanowni Rodzice uczniów klas VIII.

Informujemy Państwa, że Lubelski Kurator Oświaty w ramach „Zawodowego strzału w 10” podejmuje kolejne działanie służące wsparciu rodziców uczniów klas VIII w zakresie wyboru dalszego etapu kształcenia i procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych pt. „Wspierająca rola rodziców w wyborze drogi kształcenia”.
Spotkanie on-line ze specjalistami w tej dziedzinie odbędzie się dnia 9 lutego 2022 r. (środa) o godz. 17.00.

Link do spotkania zostanie Państwu przesłany wkrótce oddzielną wiadomością poprzez dziennik elektroniczny.