Informacja dla uczniów i rodziców kl. I-III

Utworzono dnia 23.04.2021

Sznowni Rodzice uczniów klas I – III

Informujemy, że od poniedziałku, tj. 26 kwietnia, uczniowie klas I - III realizują naukę w systemie hybrydowym na okres 26-29.04.2021 r. Dzień 30 kwietnia to w naszej szkole dzień wolny od zajęć dydaktycznych (w świetlicy szkolnej będą pełnione dyżury w godz. 6.45 – 16.00).

Harmonogram zajęć w okresie 26-29.04.2021:
a) w poniedziałek i wtorek, 26-27 kwietnia, stacjonarnie w szkole uczą się klasy: 1b, 1c, 2a, 3a; pozostałe klasy zdalnie;
b) w środę i czwartek, 28-29 kwietnia, stacjonarnie w szkole uczą się klasy: 1a, 2b, 2c, 3b; pozostałe klasy zdalnie.

Informujemy również o nieprzerwanym działaniu świetlicy szkolnej oraz wznowieniu pracy stołówki szkolnej.

Prosimy, aby pamiętać o cały czas obowiązującym reżimie sanitarnym, szczególnie o noszeniu maseczek ochronnych we wszystkich częściach wspólnych. Przypominamy również Państwu o obowiązujących ograniczeniach związanych z wchodzeniem do szkoły - tylko, jeśli jest to konieczne, związane ze zdrowiem dziecka, załatwieniem spraw w sekretariacie szkoły, nagłym zdarzeniem.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki przedstawiony plan zajęć lekcyjnych obowiązuje tylko w przyszłym tygodniu.

O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.