Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach

Lista absolwentów

LISTA ABSOLWENTÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PIASKACH


 

ROK 1972/73

 

KLASA VIII A – wychowawca: Eliza Kunc

 

  1. Adamiak Grzegorz
  2. Banach Witold
  3. Burdzanowska Jadwiga
  4. Charytanowicz Tadeusz
  5. Cholewa Ewa
  6. Ciechański Janusz
  7. Fornal Kazimierz
  8. Fusik Teresa
  9. Guz Zbigniew
  10. Jarosz Teresa
  11. Kulesza Jadwiga
  12. Kucharski Hieronim
  13. Kusowski Krzysztof
  14. Kaczmarski Piotr (wyjechał do Szkoły Górniczej)
  15. Ląd Stanisław
  16. Lipińska Ewa
  17. Mazurek Maria
  18. Mazurek Waldemar
  19. Mełgieś Grażyna
  20. Mojek Adam
  21. Oleszek Janusz
  22. Parcheta Janusz
  23. Piwnicka Wiesława
  24. Samolita Krzysztof
  25. Stacharski Jan
  26. Szałajka Jolanta
  27. Suszek Wiesław
  28. Wiśniewski Krzysztof
  29. Wroński Antoni
  30. Zacharewicz Anna

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Helena Zawiślak

 

  1. Bereza Krystyna
  2. Charytanowicz Alfred
  3. Chińczyński Krzysztof (wyjechał do Szkoły Górniczej)
  4. Chmielewski Jan
  5. Golewski Stanisław
  6. Głowala Czesław
  7. Głowala Maria
  8. Grzegorczyk Małgorzata
  9. Kowalewski Jacek
  10. Król Kazimierz
  11. Michalak Krzysztof
  12. Mielniczuk Grażyna
  13. Misztal Maria
  14. Mizerski Wojciech
  15. Morawska Danuta
  16. Mróz Waldemar
  17. Ścibura Andrzej
  18. Sidor Zofia
  19. Sławek Maria
  20. Szabłowski Bogdan
  21. Terpiłowski Stanisław
  22. Wójcik Krystyna Małgorzata
  23. Zakaszewski Ireneusz

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Ryszard Janiuk

 

  1. Adamowska Małgorzata
  2. Andrys Maria
  3. Burdzanowska Elżbieta
  4. Dalczyńska Anna
  5. Dąbrowski Edward
  6. Dziewiela Elżbieta
  7. Jaworowski Krzysztof
  8. Kawczyńska Ewa
  9. Kłos Alina
  10. Kochalska Grażyna
  11. Kochalska Róża
  12. Matysek Elżbieta
  13. Młynarczyk Irena
  14. Mondorowicz Leszek
  15. Nowacki Jerzy
  16. Nosek Grażyna
  17. Paździor Grażyna
  18. Popajewska Małgorzata
  19. Samborski Andrzej
  20. Sidor Anna
  21. Skaruz Krzysztof
  22. Surowski Piotr
  23. Szpilarowicz Henryk
  24. Wiśniewski Jacek
  25. Połeć Waldemar
  26. Szkudziński Wiesław
  27. Marucka Bożena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1973/74

KLASA VIII A – wychowawca: Genowefa Chwil

  1. Antoniak Danuta
  2. Banach Bożena
  3. Białek Maria
  4. Dobrzyńska Elżbieta
  5. Garbal Krystyna
  6. Gładysz Wojciech
  7. Kępa Ewa
  8. Kiełbasa Maria
  9. Koszowska Stanisław
  10. Krysa Marek
  11. Kusowski Krzysztof
  12. Kwietniewska Jadwiga
  13. Michalak Stanisława
  14. Michalczuk Eugeniusz
  15. Salecki Zdzisław
  16. Sawicka Stanisława
  17. Siczek Czesław
  18. Smolira Anna
  19. Suszyński Tadeusz
  20. Szabała Stanisława
  21. Szafrański Janusz
  22. Szczepanik Marek
  23. Szewczyk Bogdan
  24. Wasil Maria
  25. Wichnik Tomasz
  26. Wojcik Teresa
  27. Wójcik Władysław
  28. Zakaszewska Grażyna
  29. Żuk Zdzisław

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII Bwychowawca: Danuta Pietrzyk

  1. Bałaban Leszek
  2. Białych Bożena
  3. Barczewski Grzegorz
  4. Cholewa Zdzisław
  5. Fijałkowska Ewa
  6. Flor Marek
  7. Janiak Małgorzata
  8. Jarosz Zofia
  9. Kaniewska Marzena
  10. Kaniewska Nina
  11. Kasprzak Tadeusz
  12. Klimasa Elżbieta
  13. Klusek Jerzy
  14. Kucharczyk Leszek
  15. Łaniak Bogdan
  16. Łaniak Leszek
  17. Mojek Bożena
  18. Nawrocka Marta
  19. Niećko Bogumiła
  20. Pawłowicz Henryka
  21. Pitucha Grażyna
  22. Ostrokulski Tadeusz
  23. Ścibura Andrzej
  24. Sławek Leszek
  25. Terpiłowski Stanisław
  26. Wasilewski Krzysztof
  27. Wielgus Danuta
  28. Wójcik Zbigniew
  29. Zaręba Alina
  30. Zarzeczna Małgorzata
  31. Żubr Jolanta

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Alina Jaworowska

  1. Dąbrowska Ewa
  2. Dudziak Krystyna
  3. Dyś Lidia
  4. Franaszczuk Wanda
  5. Gryglicki Waldemar
  6. Gorecka Ewa
  7. Chrześcijanek Anna
  8. Jaworowski Romuald
  9. Jopa Tomasz
  10. Jączyk Wojciech
  11. Kalita Waldemar
  12. Kowalewska Elżbieta
  13. Kozak Elżbieta
  14. Księżpolski Krzysztof
  15. Krupa Barbara
  16. Kłos Ryszard
  17. Lis Andrzej
  18. Mazur Wiesław
  19. Mizerski Marek
  20. Mojek Anna
  21. Pajewska Urszula
  22. Pajorek Grzegorz
  23. Popajewski Krzysztof
  24. Połeć Waldemar
  25. Stacharski Leszek
  26. Smyk Krzysztof
  27. Szkodziński Wiesław
  28. Ulewicz Jacek
  29. Wójcik Halina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1974/75

KLASA VIII A – wychowawca:  Danuta Wilczyńska

  1. Andrys Tadeusz
  2. Banach Józef
  3. Bednarski Zbigniew
  4. Hereć Robert
  5. Fusik Zofia
  6. Gładysz Anna
  7. Goś Barbara
  8. Jankowska Anna
  9. Jasieczek Bożena
  10. Kasperek Małgorzata
  11. Kocot Zofia
  12. Kozak Danuta
  13. Kustra Ryszard
  14. Latało Wojciech
  15. Mizerska Elżbieta
  16. Morawski Jan
  17. Ścibura Grzegorz
  18. Świder Wiesław
  19. Uliczna Elżbieta
  20. Zawadzka Alina
  21. Zajączkowska Małgorzata
  22. Zajączkowski Wojciech
  23. Wróbel Zbigniew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Czesław Onyszko

  1. Andrys Tomasz
  2. Burdzanowska Małgorzata
  3. Charytanowicz Robert
  4. Chmiel Marek
  5. Dejnek Waldemar
  6. Fila Renata
  7. Gryglicka Anna
  8. Jaworowski Piotr
  9. Janiuk Anna
  10. Kowalska Małgorzata
  11. Mazurek Zofia
  12. Pastusiak Janusz
  13. Paździor Dorota
  14. Pietras Jerzy
  15. Sidor Eliza
  16. Sławiński Ryszard
  17. Sławek Marek
  18. Smyk Marek
  19. Stachurska Halina
  20. Szabłowska Ewa
  21. Ścibura Małgorzata
  22. Zarosa Grażyna
  23. Żuk Halina
  24. Kowalewski Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Eliza Kunc

  1. Antoniak Janusz
  2. Ciechański Andrzej
  3. Charytanowicz  Elżbieta
  4. Chodziakowicz Bogumił
  5. Dalczyński Marek
  6. Dejnek Marek
  7. Kania Zofia
  8. Kasprzak Barbara
  9. Ostapiuk Małgorzata
  10. Parcheta Janusz
  11. Pastuszak Elżbieta
  12. Pędrak Joanna
  13. Polesiński Krzysztof
  14. Puzio Renata
  15. Sieńczyk Mirosław
  16. Sierdak Wiesław
  17. Terpiłowski Tadeusz
  18. Ulewicz Barbara
  19. Wilkołek Małgorzata
  20. Wójcik Ireneusz
  21. Wójcik Henryk
  22. Szkodziński Grzegorz
  23. Wasilewska Grażyna
  24. Wiśniewska Anna
  25. Paździor Krzysztof
  26. Kusowski Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1975/76

KLASA VIII A – wychowawca: Zofia Jarznicka

  1. Ciołek Adam
  2. Garbal Emilia
  3. Korzeniowski Ryszard
  4. Kowalczyk Halina
  5. Kutrzeba Mariola
  6. Mazurek Elżbieta
  7. Mazurek Zbigniew
  8. Paradowska Barbara
  9. Pitucha Jadwiga
  10. Pitucha Janina
  11. Potręć Małgorzata
  12. Romanek Lidia
  13. Szkutnik Lidia
  14. Tkaczyk Andrzej
  15. Tkaczyk Dariusz
  16. Widzińska Krystyna
  17. Wielgus Lidia
  18. Zarzeczny Jan
  19. Zdunek Kazimierz
  20. Żuk Zofia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Anna Ziarkiewicz

  1. Błaszczak Stanisława
  2. Gil Krzysztof
  3. Dziewiela Stanisława
  4. Grabowska Marzena
  5. Groszek Jerzy
  6. Gwarda Danuta
  7. Jarosz Janina
  8. Jurecki Henryk
  9. Kalita Ryszard
  10. Kasprzak Bożena
  11. Kozak Halina
  12. Kurzawa Lidia
  13. Korniejuk Janusz
  14. Król Justyna
  15. Michalak Wiesław
  16. Mróz Renata
  17. Pasternak Grażyna
  18. Polaszczyk Waldemar
  19. Świetlicki Marcin
  20. Troczyńska Marta

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Ryszard Janiuk

  1. Borek Ryszard
  2. Buksiński Mirosław
  3. Chińczyńska Joanna
  4. Cholewa Janusz
  5. Cichocki Grzegorz
  6. Domań Małgorzata
  7. Janiak Wiesława
  8. Jasiński Marian
  9. Kalita Jan
  10. Kania Elżbieta
  11. Kochalska Małgorzata
  12. Łopucka Barbara
  13. Pastwa Ewa
  14. Piłat Marek
  15. Piwnicka Anna
  16. Popajewska Elżbieta
  17. Przystupa Tomasz
  18. Rozwałka Barbara
  19. Sławek Barbara
  20. Żubr Marek

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D – wychowawca: Joanna Krupińska

  1. Anuszkiewicz Zbigniew
  2. Bednarska Wioletta
  3. Bielecki Mirosław
  4. Jarosz Anna
  5. Jasiński Józef
  6. Klusek Marzena
  7. Kochalski Leszek
  8. Latkowska Halina
  9. Łabędź Jan
  10. Matysek Zdzisław
  11. Mielniczuk Wiesław
  12. Molesztak Ewa
  13. Mondorowicz Krzysztof
  14. Nawrocki Zbigniew
  15. Nowak Urszula
  16. Przystupa Bogdan
  17. Ścibura Wojciech
  18. Szczepanik Wiesława
  19. Szewczyk Alina
  20. Wasilewski Krzysztof
  21. Wierzbik Mirosław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1976/77

 

KLASA VIII A – wychowawca: Halina Dębała

 

  1. Adamiak Jolanta
  2. Ciołek Anna
  3. Dzikowicz Leszek
  4. Grzegorczyk Jerzy
  5. Gwarda Barbara
  6. Jaroszyńska Beata
  7. Kiełbasa Mieczysław
  8. Kiszczak Kazimierz
  9. Kot Małgorzata
  10. Kowalczyk Agnieszka
  11. Kowalski Andrzej
  12. Krysa Alina
  13. Łopucka Dorota
  14. Mamczarz Stanisław
  15. Manaj Grzegorz
  16. Olszewski Adam
  17. Potręć Sławomir
  18. Prus Teresa
  19. Salecki Mirosław
  20. Sławek Marek
  21.  Sławek Zbigniew
  22. Stępniak Krystyna
  23. Tkaczyk Beata
  24. Urbaś Krzysztof
  25. Wilkołek Halina
  26. Wojnarski Stanisław
  27. Szajewski Janusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Joanna Krupińska

 

  1. Banach Andrzej
  2. Dejnek Sławomir
  3. Dubowik Joanna
  4. Fila Piotr
  5. Gwiazda Anna
  6. Guz Zbigniew
  7. Jaworowska Joanna
  8. Jaworowska Małgorzata
  9. Kałkus Małgorzata
  10. Kłysiak Beata
  11. Kozak Bożena
  12. Księżopolska Renata
  13. Kustra Wiesław
  14. Luterek Małgorzata
  15. Mazurek Bożena
  16. Osypiuk Bożena
  17. Szałajka Danuta
  18. Temberska Marzena
  19. Tkaczyk Elżbieta
  20. Winiarczyk Marzena
  21. Wójcik Alina
  22. Wrzyszcz Tomasz
  23. Zaborowska Barbara
  24. Zawada Ewa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Danuta Wilczyńska

 

  1. Adamowska Maria
  2. Burdzanowska Alicja
  3. Czekaj Krzysztof
  4. Flor Bożena
  5. Gajus Zbigniew
  6. Jahołkowski Andrzej
  7. Kańczak Elżbieta
  8. Król Ewa
  9. Kalisz Jerzy
  10. Machulski Jarosław
  11. Machulski Kazimierz
  12. Molesztak Tomasz
  13. Opałko Anna
  14. Pędrak Anna
  15. Pędrak Ewa
  16. Słomka Andrzej
  17. Suszek Danuta
  18. Siembida Tomasz
  19. Szakuła Grzegorz
  20. Szpot Zofia
  21. Winiarczyk Ewa
  22. Wiśniewska Jadwiga
  23. Zgierska Danuta
  24. Zajączkowski Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D – wychowawca: Józef Wrzyszcz

 

  1. Anuszkiewicz Henryk
  2. Czajkowska Elżbieta
  3. Góra Władysław
  4. Jagitka Jacek
  5. Jagitka Leszek
  6. Jajus Andrzej
  7. Jajus Bożena
  8. Jaworowska Alina
  9. Koszowski Henryk
  10. Krysa Anna
  11. Kustra Wiesław (uczęszcza do VIII B)
  12. Kwietniewski Gabriel (uczęszcza do innej szkoły)
  13. Mizerski Zenon
  14. Morawska Anna
  15. Nowakowski Leszek
  16. Nowakowska Małgorzata (uczęszcza do innej szkoły)
  17. Smolira Stanisław
  18. Stoczkowski Henryk
  19. Świtacz Irena
  20. Wiśniewski Bogdan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1977/78

 

KLASA VIII A – wychowawca: Helena Zawiślak

 

  1. Dejnek Jerzy
  2. Dzikowicz Jerzy
  3. Fidecka Ewa
  4. Gwiazda Elżbieta
  5. Juchkiewicz  Piotr
  6. Król Andrzej
  7. Krysa Halina
  8. Kubić Elżbieta
  9. Kurek Dariusz
  10. Kuzioła Krzysztof
  11. Maleńczuk Robert
  12. Mazurek Barbara
  13. Michalak Tomasz
  14. Nowacka Grażyna
  15. Olszewska Lucyna
  16. Piwnicka Joanna
  17. Persona Danuta
  18. Sawicki Marek
  19. Sieczkarz Iwona
  20. Serafin Witold
  21. Skomorowski Wiesław
  22. Terlecka Małgorzata
  23. Wasilewska Barbara
  24. Zdunek Wiesław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Rozalia Pastuszak

 

  1. Chobotow Cezary
  2. Dudziak Andrzej
  3. Dys Leszek
  4. Dziewiela Małgorzata
  5. Dziurka Fioletta
  6. Dziurka Elżbieta
  7. Guz Małgorzata
  8. Góra Barbara
  9. Kalita Barbara
  10. Kasperek Jacek
  11. Kuśmierz Małgorzata
  12. Król Andrzej
  13. Lis Mirosław
  14. Luterek Elżbieta
  15. Luty Andrzej
  16. Machulska Bogumiła
  17. Małek Zenon
  18. Mazur Piotr
  19. Misztal Ewa
  20. Opoka Halina
  21. Piróg Elżbieta
  22. Skreczko Teresa
  23. Wójcik Waldemar
  24. Zarzeczny Stanisław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Ryszard Janiuk

 

  1. Adamek Bożena
  2. Andrys Ewa
  3. Czekaj Małgorzata
  4. Chrześcijanek Mirosław
  5. Dudek Anna
  6. Gładysz Ewa
  7. Gładysz Zbigniew
  8. Gorecka Romana
  9. Grabowski Mirosław
  10. Jasiński Antoni
  11. Jaworowska Grażyna
  12. Kania Zbigniew
  13. Kasperek Małgorzata
  14. Kot Barbara
  15. Mazurek Andrzej
  16. Pitucha Stanisław
  17. Suchecka Maria
  18. Tyza Leszek
  19. Wiśniewska Magdalena
  20. Wójcik Witold

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1978/79

 

KLASA VIII A – wychowawca: Bożena Pleskot

 

  1. Antoniak Robert
  2. Brzezicka Małgorzata
  3. Chylińska Małgorzata
  4. Dyrka Marek
  5. Dyś Janusz
  6. Garbal Krzysztof
  7. Gil Marian
  8. Guz Kazimierz
  9. Jarznicki Mirosław
  10. Jarznicki Tomasz
  11. Król Danuta
  12. Krysa Andrzej
  13. Mazurek Marek
  14. Mełgieś Dariusz
  15. Nowacka Joanna
  16. Pawłowicz Anna
  17. Siewierska Halina
  18. Słomka Jacek
  19. Urbaś Alicja
  20. Wasil Mieczysław
  21. Ostrowski Jacek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Czesław Onyszko

 

  1. Augustyniak Stanisław
  2. Ciołek Lucyna
  3. Ciołek Tomasz
  4. Dziurka Romuald
  5. Gąsiorowska Marta
  6. Gwiazda Wiesława
  7. Jasiński Wiesław
  8. Kalita Romana
  9. Kałkus Aldona
  10. Kosidło Renata
  11. Machulski Ryszard
  12. Nawrocka Barbara
  13. Ośko Ewa
  14. Parcheta Grażyna
  15. Sławek Małgorzata
  16. Suchecka Henryka
  17. Ścibor Bożena
  18. Terlecka Elżbieta
  19. Walkowski Krzysztof
  20. Waryszak Aleksander
  21. Wiśniewski Janusz
  22. Majewska Alina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Danuta Wilczyńska

 

  1. Burdzanowska Anna
  2. Choma Anna
  3. Dyska Beata
  4. Gęca Krzysztof
  5. Jasińska Anna
  6. Jaworowska Maria
  7. Kowalczyk Andrzej
  8. Kasperek Ewa
  9. Kozyra Jadwiga
  10. Kłębukowski Robert
  11. Marciniak Mariola
  12. Nowakowska Dorota
  13. Samborska Danuta
  14. Sławek Stanisław
  15. Sieńczyk Ewa
  16. Świder Andrzej
  17. Ścibura Jerzy
  18. Świtacz Jarosław
  19. Szuwar Dariusz
  20. Wierzbik Andrzej
  21. Głąb Janina
  22. Mojek Krystyna
  23. Piotrowska Małgorzata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1979/80

 

KLASA VIII A – wychowawca: Zofia Jarznicka

 

  1. Broda Beata
  2. Bogudzińska Maria
  3. Brzezicki Wiesław
  4. Dudek Zbigniew
  5. Dejnek Mariusz
  6. Grabowiecki Zbigniew
  7. Gwarda Krystyna
  8. Kot Małgorzata
  9. Kierepka Renata
  10. Krysa Adam
  11. Korbus Halina
  12. Kurek Marian
  13. Maleńczuk Piotr
  14. Polesiński Jerzy
  15. Rzeźnik Grzegorz
  16. Stacharska  Sabina
  17. Stępniak Mirosław
  18. Skomorowski Wojciech
  19. Szymona Bożena
  20. Wróbel Anna
  21. Zawada Małgorzata
  22. Łukasik Ewa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Genowefa Chwil

 

  1. Banach Waldemar
  2. Błaszczak Piotr
  3. Ciołek Teresa
  4. Duher Dariusz
  5. Góra Maria
  6. Gwarda Halina
  7. Gwiazda Maria
  8. Jajus Edward
  9. Jaromień Krzysztof
  10. Kliza Grażyna
  11. Kubić Wiesława
  12. Kwiatek Stanisław
  13. Kwiatkowska Urszula
  14. Mazur Zbigniew
  15. Opoka Edward
  16. Pasternak Bożena
  17. Pastuszak Grzegorz
  18. Polesiński Mirosław (od XI 79 Zbiorcza Szkoła Gminna w Trawnikach)
  19. Skomorowska Anna
  20. Suszek Ewa
  21. Szymański Mirosław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Maria Goławska

 

  1. Burdzanowska Krystyna
  2. Gajus Jolanta
  3. Haratym Zofia
  4. Jasiński Marian
  5. Juchkiewicz Andrzej
  6. Kamińska Ewa
  7. Kołodziejczyk Krzysztof
  8. Kozyra Zygmunt
  9. Latała Krzysztof
  10. Mróz Andrzej
  11. Olcha Krzysztof
  12. Ostańska Anetta
  13. Pachla Bożena
  14. Przewłocki Jakub
  15. Siewarga Zbigniew
  16. Stacharska Helena
  17. Stacharski Edward
  18. Wasilewski Zbigniew
  19. Wójcik Robert
  20. Zaborowska Elżbieta
  21. Zajączkowski Zbigniew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D – wychowawca: Danuta Wójcik

 

  1. Borowiec Zbigniew
  2. Ciesielska Marzena
  3. Dąbrowska Ewa
  4. Fila Zbigniew
  5. Flor Jacek
  6. Jaworowski Robert
  7. Jaworowski Krzysztof
  8. Kasperek Anna
  9. Korniejuk Marian
  10. Kupa Jolanta
  11. Łopucki Wojciech
  12. Malicki Jacek
  13. Mizerska Stanisława
  14. Pasternak Anna
  15. Pasternak Jerzy
  16. Piłat Barbara
  17. Skrzek Beata
  18. Szuwar Sławomir
  19. Świetlicka Agnieszka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1980/81

KLASA VIII A – wychowawca: Halina Dębała

  1. Bielak Jerzy
  2. Charytanowicz Mirosław
  3. Dudek Alicja
  4. Dzirba Iwona
  5. Fila Jolanta
  6. Góreczny Wiesław
  7. Grabowska Marta
  8. Janiuk Katarzyna
  9. Jasieczek Jolanta
  10. Kaczmarski Wiesław
  11. Kiełbasińska Teresa
  12. Księżpolski Janusz
  13. Mazurek Elżbieta
  14. Pastuszak Marta
  15. Sławek Krzysztof
  16. Wilkołek Andrzej
  17. Wilkołek Renata
  18. Wilkołek Małgorzata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Eliza Kunc

  1. Bałaban Marzena
  2. Banach Małgorzata
  3. Broda Krystyna
  4. Ciołek Wiesława
  5. Grzesiak Kinga
  6. Guz Ryszard
  7. Gwarda Dorota
  8. Gwarda Elżbieta
  9. Jasińska Wanda
  10. Kiszczak Lucyna
  11. Ładosz Mariusz
  12. Major Grzegorz
  13. Nawrocka Beata
  14. Pajewska Iwona
  15. Persona Lidia
  16. Parysz Henryk
  17. Szczembara Mirosław
  18. Wójcik Małgorzata
  19. Wójcik Mieczysław
  20. Wójcik Robert
  21. Zdunek Maria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Joanna Krupińska

  1. Andrys Jacek
  2. Bielecki Krzysztof
  3. Gładysz Jolanta
  4. Dejnek Tadeusz
  5. Jasińska Wanda
  6. Jaworowski Adam
  7. Jasieczek Tomasz
  8. Jahałkowski Tomasz
  9. Kalita Dariusz
  10. Kaniewska Barbara
  11. Kaniewska Ewa
  12. Kochalska Maria
  13. Kowalczyk Piotr
  14. Mojek Dariusz
  15. Opałka Leszek
  16. Pietras Małgorzata
  17. Pińkowski Andrzej
  18. Samborski Krzysztof
  19. Szadura Izabela
  20. Szakuła Barbara
  21. Świder Barbara
  22. Zawada Grzegorz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1981/82

KLASA VIII A – wychowawca:  Helena Zawiślak

  1. Andrys Ewa
  2. Banach Robert
  3. Batyra Lidia
  4. Bolesta Antoni
  5. Burdzanowska Agnieszka
  6. Charytanowicz Barbara
  7. Dudek Tomasz
  8. Gęca Beata
  9. Jaromiń  Grzegorz
  10. Łazanowska Urszula
  11. Majcher Marzena
  12. Pastusiak Grzegorz
  13. Pińkowska Elżbieta
  14. Polak Beata
  15. Sieńczyk Lidia
  16. Terlecka Marzena
  17. Mitruś Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Józef Wrzyszcz

  1. Bochyński Dariusz
  2. Ciechańska Anna
  3. Dyś Grzegorz
  4. Goławska Anna
  5. Jajus Janina
  6. Kaczmarski Krzysztof
  7. Kierepka Cezary
  8. Klimek Dariusz
  9. Królik Andrzej
  10. Księżpolska Lidia
  11. Kurek Jolanta
  12. Makosz Marek
  13. Mazurek Jerzy
  14. Michalak Małgorzata
  15. Michalak Zofia
  16. Piróg Barbara
  17. Potręć Dariusz
  18. Rysiak Artur
  19. Sikora Ryszard
  20. Skoczylas Jarosław
  21. Suchecki Jan
  22. Szakuła Elżbieta
  23. Wojtowicz Marta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Rozalia Pastuszak

  1. Baczewska Teresa
  2. Chyliński Jacek
  3. Gołębiowska Marzena
  4. Góra Bogumiła
  5. Grabowiecka Barbara
  6. Grochocka Halina
  7. Gwiazda Małgorzata
  8. Gwiazda Barbara
  9. Kiszczak Andrzej
  10. Kosz Katarzyna
  11. Kuziora Elżbieta
  12. Musik Dariusz
  13. Parcheta Artur
  14. Polesiński Mirosław
  15. Pasternak Dariusz
  16. Persona Anna
  17. Serafin Maria
  18. Słomka Anna
  19. Szafrański Piotr
  20. Wac Ryszard
  21. Wasilewski Andrzej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D – wychowawca:  Halina Dębała

  1. Baczewski Henryk
  2. Dziurka Witold
  3. Gwarda Zdzisław
  4. Jeżewicz Mirosław
  5. Koleśnik Jerzy
  6. Kołodziejczyk Piotr
  7. Korapuda Dariusz
  8. Korniejuk Ryszard
  9. Ładniał Krzysztof
  10. Persona Dariusz
  11. Ruszniak Jerzy
  12. Wawszczak Andrzej
  13. Źreniczka Andrzej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1982/83

 

KLASA VIII A – wychowawca: Joanna Krupińska

 

  1. Adamiak Ewa
  2. Babiarz Leszek
  3. Choma Stanisław
  4. Chyrchel Maria
  5. Dąbrowska Katarzyna
  6. Dzirba Mariusz
  7. Dudek Piotr
  8. Hereć Adam
  9. Kalita Barbara
  10. Kasperek Anna
  11. Król Agnieszka
  12. Łojko Piotr
  13. Ostański Jacek
  14. Pitucha Dorota
  15. Sawicki Mariusz
  16. Smolira Mirosław
  17. Suchecki Lucjan
  18. Szuwar Bogusław
  19. Wróblewska Jolanta
  20. Rzeźnik Katarzyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Danuta Wilczyńska

 

  1. Bolesta Andrzej
  2. Dudek Robert
  3. Gospodaryk Dariusz
  4. Gładysz Bożena
  5. Grabowska Małgorzata
  6. Grzechnik Piotr
  7. Gustaw Ewa
  8. Juchkiewicz Jacek
  9. Koźlicki Mirosław
  10. Kasprzak Dorota
  11. Korzeniowski Adam
  12. Królik Mariusz
  13. Krupiński Robert
  14. Mitruś Jolanta
  15. Samborska Anna
  16. Stadnik Jacek
  17. Wardziński Mirosław
  18. Wójcik Agnieszka
  19. Ziętek Mirosław
  20. Adamczyk Dorota

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca:  Sabina Serej

 

  1. Bałaban Radosław
  2. Bielak Teresa
  3. Broda Ewa
  4. Ciołek Ryszard
  5. Dziurka Małgorzata
  6. Goral Małgorzata
  7. Grzegorczyk Wojciech
  8. Gwiazda Renata
  9. Jajus Iwona
  10. Machulska Grażyna
  11. Mazurek Danuta
  12. Mazurek Wiesława
  13. Morawska Maria
  14. Pylak Dorota
  15. Rozenek Janusz
  16. Smolira Jolanta
  17. Urbaś Małgorzata
  18. Wierzbik Jolanta
  19. Wójcik Wiesław
  20. Kaczmarski Dariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1983/84

KLASA VIII A – wychowawca: Aldona Adamiak

  1. Andrys Piotr
  2. Borowiec Mariusz
  3. Buczak Jerzy
  4. Ciechański Artur
  5. Ciesielski Piotr
  6. Chwil Agnieszka
  7. Czajkowska Edyta
  8. Dziurka Waldemar
  9. Goławska Beata
  10. Góreczna Dorota
  11. Gwarda Andrzej
  12. Jarznicka Barbara
  13. Guz Mirosław
  14. Ładosz Marta
  15. Okuń Andrzej
  16. Pawlak Marek
  17. Pietrzyk Agnieszka
  18. Siennicki Andrzej
  19. Skrzek Rafał
  20. Skomorowski Marek
  21. Wójcik Beata
  22. Wronowski Robert
  23. Wróbel Wojciech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Zofia Jarznicka

  1. Babiarz Grzegorz
  2. Cichosz Jacek
  3. Cholewa Agnieszka
  4. Grabowska Renata
  5. Groszek Edyta
  6. Kamińska Agnieszka
  7. Kalita Barbara
  8. Kochalska Anna
  9. Królik Anna
  10. Królik Nina
  11. Lis Monika
  12. Luterek Grzegorz
  13. Ładosz Marek
  14. Łopucki Adam
  15. Rysak Tomasz
  16. Syroka Mariusz
  17. Sieńczyk Katarzyna
  18. Ścibura Jarosław
  19. Świtacz Jolanta
  20. Troć Izabela
  21. Włodarczyk Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Małgorzata Pastusiak

  1. Antoszczyk Dariusz
  2. Ciesielska Anna
  3. Dziurka Jerzy
  4. Gładysz Jacek
  5. Jaromiń Zofia
  6. Jarosz Dorota
  7. Kaczmarski Dariusz
  8. Kiełbasińska Ewa
  9. Król Krzysztof
  10. Kruk Piotr
  11. Kwiatek Anna
  12. Luty Krzysztof
  13. Mazurek Artur
  14. Miszczak Wioletta
  15. Ostańska Monika
  16. Podgórska Beata
  17. Rozwałka Kazimierz
  18. Salecka Katarzyna
  19. Salecki Andrzej
  20. Skoczylas Iwona
  21. Socha Jacek
  22. Stępień Urszula
  23. Wierzbik Renata
  24. Wójcik Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1984/85

KLASA VIII A – wychowawca: Lidia Ziętek

  1. Adamiak Paweł
  2. Baczewski Stanisław
  3. Balczyńska Ewa
  4. Bubicz Anna
  5. Charytanowicz Andrzej
  6. Charytanowicz Jacek
  7. Fijałkowski Andrzej
  8. Czekaj Katarzyna
  9. Gwiazda Małgorzata
  10. Kiełbasiński Roman
  11. Koźliki Robert
  12. Kostrzewski Andrzej
  13. Ładosz Piotr
  14. Ławnikowicz Michał
  15. Mazurek Piotr
  16. Mazurek Tomasz
  17. Nećko Jerzy
  18. Nowacki Jarosław
  19. Pasternak Mieczysław
  20. Stępniewski Marek
  21. Szakuła Henryk
  22. Szczepanik Tomasz
  23. Szkodzińska Małgorzata
  24. Szołdra Marek
  25. Ścibor Anna
  26. Wardzińska Małgorzata
  27. Wasil Elżbieta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Wiesława Klimek

  1. Andrys Jakub
  2. Dziewiela Robert
  3. Golik Beata
  4. Gomińska Anna
  5.  Kisielewska Beata
  6. Krupa Tomasz
  7. Krupa Mirosław
  8. Majcher Edyta
  9. Mazurek Małgorzata
  10. Pachała Anna
  11. Parysz Arkadiusz
  12. Pitucha Robert
  13. Siewarga Małgorzata
  14. Sikora Krzysztof
  15. Stolarczyk Anna
  16. Szpakowska Barbara
  17. Szwedo Beata
  18. Wierzbik Piotr
  19. Wojcieszyn Lidia
  20. Wróbel Iwona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca:  Tomasz Jopa

  1. Adamek Magda
  2. Bojar Małgorzata
  3. Cichosz Katarzyna
  4. Grelak Roman
  5. Kaczmarski Zdzisław
  6. Kamńska Anna
  7. Kierepka Justyna
  8. Król Anna
  9. Król Justyna
  10. Lis Jarosław
  11. Mazurek Robert
  12. Mojek Agnieszka
  13. Piotrowski Andrzej
  14. Pitucha Renata
  15. Rzepecki Jacek
  16. Siennicki Marek
  17. Smaga Ewa
  18. Szuwar Ewa
  19. Uścimowska Dorota
  20. Widzińska Beata
  21. Wrona Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D – wychowawca: Bożena Pleskot

  1. Bolesta Grzegorz
  2. Broda Andrzej
  3. Charytanowicz Grzegorz
  4. Chwil Monika
  5. Dalczyńska Katarzyna
  6. Florek Beata
  7. Gąsior Artur
  8. Golik Robert
  9. Groszek Bożena
  10. Jarosz Grzegorz
  11. Jurecki Waldemar
  12. Kiszczak Blanka
  13. Klusek Małgorzata
  14. Kowalski Andrzej
  15. Kozłowska Joanna
  16. Makosz Tomasz
  17. Musik Tomasz
  18. Parcheta Małgorzata
  19. Paździor Edyta
  20. Piskorska Agnieszka
  21. Pylak Lidia
  22. Romanek Witold
  23. Tomczyk Dorota
  24. Wójcik Ewa
  25. Wójcik Maria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1985/86

KLASA VIII A – wychowawca:  Eliza Kunc

  1. Bernaszuk Tomasz
  2. Brodzińska Izabela
  3. Dudziak Iwona
  4. Kaper Monika
  5. Jasieczek Joanna
  6. Kasprzak Agnieszka
  7. Kołodziej Grażyna
  8. Kotarski Andrzej
  9. Kowalski Grzegorz
  10. Koźlicka Elżbieta
  11. Kruk Ryszard
  12. Kubić Mirosław
  13. Kucharska Małgorzata
  14. Kwatek Małgorzata
  15. Łykus Ewa
  16. Mazurek Mirosław
  17. Miszczak Róża
  18. Piłat Dorota
  19. Salecka Anna
  20. Skowronek Mariusz
  21. Sławek Grzegorz
  22. Stępień Arkadiusz
  23. Szakuła Dorota
  24. Uściłowski Jacek
  25. Wójcik Jarosław
  26. Wróbel Katarzyna
  27. Skaruz Anna
  28. Zawada Agnieszka
  29. Zawada Piotr

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca:  Danuta Wójcik

  1. Adamek Rafał
  2. Ciechański Renata
  3. Cimek Iwona
  4. Gęca Elżbieta
  5. Gustaw Dorota
  6. Kasperek Katarzyna
  7. Koch Rajmund
  8. Kozak Renata
  9. Król Piotr
  10. Krupska Anna
  11. Łaniak Marzena
  12. Łazanowska Agnieszka
  13. Majcher Agnieszka
  14. Mariocha Mariusz
  15. Nowak Agnieszka
  16. Nowakowski Leszek
  17. Okuń Piotr
  18. Olcha Andrzej
  19. Pasternak Cezary
  20. Sawicki Piotr
  21. Słomka Mariusz
  22. Sosnowska Katarzyna
  23. Stolarczyk Grzegorz
  24. Szuwar Jolanta
  25. Świtacz Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca:  Helena Zawiślak

  1. Bakalarczyk Tomasz
  2. Białoch Ryszard
  3. Bolesta Piotr
  4. Flor Ewa
  5. Golewska Dorota
  6. Góreczny Piotr
  7. Hereć Iwona
  8. Kot Anna
  9. Król Lidia
  10. Kupisz Mariusz
  11. Machulski Janusz
  12. Major Sebastian
  13. Paszko Maciej
  14. Persona Małgorzata
  15. Podgórska Ewa
  16. Popławski Mariusz
  17. Rzepecka Celina
  18. Sidor Stanisław
  19. Stefaniak Joanna
  20. Stępniewska Iwona
  21. Świetlicka Małgorzata
  22. Syroka Anna
  23. Szafrańska Elżbieta
  24. Urbaś Zbigniew
  25. Witkowska Małgorzata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D – wychowawca: Rozalia Pastuszak

  1. Banach Halina
  2. Banaszkiewicz Ewa
  3. Bargieł Dariusz
  4. Dziurka Tomasz
  5. Garamaj Joanna
  6. Golewski Ryszard
  7. Golianek Kamil
  8. Kłębukowska Agata
  9. Kłos Renata
  10. Kowalczyk Maria
  11. Ławnikowicz Michał
  12. Mazurek Beata
  13. Niedźwiedź Katarzyna
  14. Olszewska Anna
  15. Pędzisz Monika
  16. Popławski Krzysztof
  17. Rożenek Małgorzata
  18. Sawicka Hanna
  19. Wierzchowski Mariusz
  20. Zdunek Agnieszka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1986/87

KLASA VIII A – wychowawca: Marian Kowalewski

  1. Adamczyk Izabela
  2. Antoszczyk Anastazja
  3. Andrzejak Maria
  4. Bielecki Marek
  5. Dudek Andrzej
  6. Fila Iwona
  7. Golewska Anna
  8. Koszowska Agnieszka
  9. Krupa Agnieszka
  10. Kuśmierz Artur
  11. Mazurek Dariusz
  12. Mróz Jarosław
  13. Mitruś Agnieszka
  14. Paluch Agnieszka
  15. Pastuszak Andrzej
  16. Pastuszak Piotr
  17. Pawlak Marzena
  18. Pisarski Adam
  19. Słomka Beata
  20. Smolira Edyta
  21. Szpakowska Beata
  22. Wróbel  Aneta
  23. Wójcik Iwona
  24. Wójcik Henryk
  25. Wójcik Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca:  Wiesława Klimek

  1. Adamiak Monika
  2. Bojar Beata
  3. Ciesielska Małgorzata
  4. Jasiński Tomasz
  5. Kamińska Katarzyna
  6. Kania Piotr
  7. Koch Paweł
  8. Król Mariusz
  9. Kuśmierz Marcin
  10. Ostański Piotr
  11. Opoka Małgorzata
  12. Pastuszak Elżbieta
  13. Pitucha Marek
  14. Polak Anetta
  15. Sawicki Dariusz
  16. Szabłowska Jolanta
  17. Skorek Sylwia
  18. Stadnik Małgorzata
  19. Świtacz Elżbieta
  20. Szpakowska Małgorzata
  21. Terlecka Katarzyna
  22. Zajączkowska Marzena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1987/88

 

KLASA VIII A – wychowawca: Danuta Wilczyńska

 

  1. Burdzanowska Monika
  2. Bernaszuk Wojciech
  3. Berecki Robert
  4. Efir Agnieszka
  5. Grochecka Małgorzata
  6. Grzesiak Marcin
  7. Hajkowski Zbigniew
  8. Jaworowska Agnieszka
  9. Jaroszyński Mariusz
  10. Kucharska Alicja
  11. Król Dariusz
  12. Krysa Grzegorz
  13. Kotarski Mariusz
  14. Mitruś Grzegorz
  15. Majcher Sławomir
  16. Niedźwiadek Agnieszka
  17. Porczyńska Aneta
  18. Smolira Beata
  19. Skowronek Krzysztof
  20. Skowronek Mirosław
  21. Skoczylas Piotr
  22. Szczepanik Monika
  23. Szczepanik Jakub
  24. Szaniawski Jacek
  25. Szołdra Andrzej
  26. Wójcik Agnieszka
  27. Wójtowicz Bożena
  28. Wójcik Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Stanisława Wrzyszcz

 

  1. Adamiak Marlena
  2. Ciesielska Agnieszka
  3. Choma Marzena
  4. Golik Anna
  5. Golik Grzegorz
  6. Góreczny Krzysztof
  7. Grelak Anna
  8. Gwarda Wojciech
  9. Klimek Jakub
  10. Latkowski Mariusz
  11. Łukaszczyk Beata
  12. Magdziarz Renata
  13. Niedźwiedź Tomasz
  14. Pastuszak Dorota
  15. Poleszak Agnieszka
  16. Ruszniak Mariusz
  17. Siewarga Katarzyna
  18. Tokarska Renata
  19. Uściłowski Andrzej
  20. Wiater Renata
  21. Wierzbik Robert
  22. Wierzchowska Anna
  23. Włodarczyk Katarzyna
  24. Wobolewicz Lucyna
  25. Wójcik Agnieszka
  26. Wróbel Ignacy
  27. Żak Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Eliza Kunc

 

  1. Dejnek Ireneusz
  2. Grabowski Piotr
  3. Krupa Marek
  4. Kiszczak Robert
  5. Pasieczny Dariusz
  6. Salecki Marek
  7. Suszyński Krzysztof
  8. Tatara Dariusz
  9. Wiśniewski Arkadiusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1988/89

KLASA VIII A- wychowawca: Anna Ziarkiewicz

  1. Adamiak Barbara
  2. Burdzanowska Wioletta
  3. Gładysz Agnieszka
  4. Chwil Anetta
  5. Grzesiak Magdalena
  6. Gwarda Dorota
  7. Gwiazda Tomasz
  8. Jaromiń Barbara
  9. Kiełbasińska Monika
  10. Kłos Agnieszka
  11. Kowalewski Robert
  12. Miściur Agnieszka
  13. Mojek Katarzyna
  14. Najda Robert
  15. Persona Robert
  16. Słomka Mariola
  17. Słomka Robert
  18. Szabała Anna
  19. Szalak Hubert
  20. Terlecki Sławonir
  21. Wlazło Jolanta
  22. Wilkołek Grzegorz
  23. Wiśniewski Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Małgorzata Pastusiak

  1. Broda Leszek
  2. Ciołek Stanisław
  3. Czerniak Mariusz
  4. Dziewiela Aneta
  5. Dziurawiec Marcin
  6. Grzesiak Joanna
  7. Gwiazda Tomasz
  8. Kaczmarski Marek
  9. Kolasa Tomasz
  10.  Kot Halina
  11.  Kozak Anna
  12.  Kulbaka Anna
  13.  Pastuszak Agnieszka
  14.  Porębski Mariusz
  15.  Siczek Krzysztof
  16.  Suszek Andrzej
  17.  Steć Lila
  18.  Świder Grzegorz
  19.  Szewczyk Elżbieta
  20.  Szpakowska Elżbieta
  21.  Szpot Aneta
  22.  Woś Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca:  Maria Gospodarek

  1. Burdzanowska Agnieszka
  2. Flis Sławomir
  3. Kamińska Agnieszka
  4. Kostrzewski Marcin
  5. Maniszewska Magdalena
  6. Mindykowska Magdalena
  7. Ostański Paweł
  8. Pachała Marcin
  9. Pisarski Jacek
  10. Rudziński Mariusz
  11. Sawicka Małgorzata
  12. Seroka Renata
  13. Sosnowski Robert
  14. Szabała Krzysztof
  15. Winiarczyk Ewa
  16. Wróbel Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D – wychowawca: Bożena Pleskot

  1. Bogudziński Bogusław
  2. Garamaj Jarosław
  3. Guz Renata
  4. Bolisiewicz Beata
  5. Krawczyk Monika
  6. Kulesza Krzysztof
  7. Magdziarz Zbigniew
  8. Nucia Izabela
  9. Pawlak Piotr
  10. Piskor Janusz
  11. Piskor Mieczysław
  12. Rozwałka Tomasz
  13. Ruszniak Mariusz
  14. Słomka Robert
  15. Sobieszczański Dominik
  16. Spodniewska Agnieszka
  17. Sztajdel Michał
  18. Wójcik Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1989/90

 

KLASA VIII A – wychowawca: Lidia Ziętek

 

  1. Bakalarczyk Marek
  2. Bargieł Andrzej
  3. Bogusz Zbigniew
  4. Bojarska Monika
  5. Brodzińska Małgorzata
  6. Ciaś Marcin
  7. Czarska Aneta
  8. Czech Ewa
  9. Jabłońska Wioletta
  10. Kubić Robert
  11. Kuśmierczyk Przemysław
  12. Nowacki Tomasz
  13. Ruszniak Agnieszka
  14. Sidor Anna
  15. Skoczylas Tomasz
  16. Słomka Dariusz
  17. Smolira Justyna
  18. Tatara Jarosław
  19. Tokarska Wioletta
  20. Wężyk Aldona
  21. Wierzyński Krzysztof
  22. Wobolewicz Monika
  23. Wójcik Grzegorz
  24. Wrona Małgorzata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Sabina Serej

 

  1. Bielecki Robert
  2. Bizior Małgorzata
  3. Duda Jolanta
  4. Fijałkowski Grzegorz
  5. Gołoś Grzegorz
  6. Gołoś Izabela
  7. Góreczny Michał
  8. Kasprzak Grażyna
  9. Kołodziejczyk Ewa
  10. Kudrycka Anna
  11. Maciejewski Norbert
  12. Mazur Dariusz
  13. Michniewicz Jarosław
  14. Mizerski Robert
  15. Niećko Jacek
  16. Nowakowska Iwona
  17. Opoka Edyta
  18. Piskorski Tomasz
  19. Rudziński Robert
  20. Sieczkarz Anna
  21. Sikora Agata
  22. Skorek Mateusz
  23. Szabała Katarzyna
  24. Wilkołek Rafał
  25. Wójcik Janusz
  26. Zajączkowski Marek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Zofia Jarznicka

 

  1. Adamiak Bożena
  2. Augustyniak Artur
  3. Bielecka Urszula
  4. Dejnek Artur
  5. Dziewiela Beata
  6. Golewski Bogusław
  7. Hereć Ewa
  8. Jasieczek Artur
  9. Jóźwiak Iwona
  10. Kłębukowska Magdalena
  11. Kowalczyk Iwona
  12.  Ładosz Mirosław
  13. Pietrzyk Marta
  14. Radzik Krzysztof
  15. Rozwałka Agnieszka
  16. Samborska Justyna
  17. Siennicka Anna
  18. Stadnik Artur
  19. Wójcik Andrzej
  20. Wójcik Piotr
  21. Żak Jacek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D – wychowawca: Halina Dębała

 

  1. Fabian Zbigniew
  2. Kulesza Mariusz
  3. Mitruś Wioletta
  4. Młynarczyk Krzysztof
  5. Pasieczny Jacek
  6.  Pawlak Elżbieta
  7. Skowronek Wiesław
  8. Skowronek Zbigniew
  9. Stefaniak Ewa
  10. Szafranek Mirosław
  11. Wawszczak Aneta
  12. Wójcik Elżbieta
  13. Wójcik Stanisław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1990/91

 

KLASA VIII A – wychowawca: Rozalia Pastuszak

 

  1. Bogusz Iwona
  2. Bojarska Marta
  3. Garbal Łukasz
  4. Grzesiak Urszula
  5. Jabłoński Krzysztof
  6. Jarosz Agnieszka
  7. Kowalewska Nina
  8. Kulbaka Paweł
  9. Malinowska Renata
  10. Małyszek Michał
  11. Mazurek Marcin
  12. Niedźwiedź Agnieszka
  13. Nosek Aneta
  14. Osajkowski Grzegorz
  15. Pachuta Robert
  16. Paradowska Magdalena
  17. Pasternak Andrzej
  18. Pasternak Marcin
  19. Pasternak Zbigniew
  20. Pastuszak Hubert
  21. Plackowska Katarzyna
  22. Salecki Grzegorz
  23. Stelska Marzena
  24. Suszek Jacek
  25. Tatara Dorota
  26. Witkowska Joanna
  27. Wójcik Agnieszka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Genowefa Chwil

 

  1. Augustyniak Agnieszka
  2. Bargieł Agnieszka
  3. Bartosiak Agnieszka
  4. Basiak Monika
  5. Błaszczak Magdalena
  6. Cholewa Krzysztof
  7. Dąbek Piotr
  8. Gąsiorowski Artur
  9. Gołoś Beata
  10. Kamińska Lidia
  11. Kicińska Sylwia
  12. Kosmala Edyta
  13. Latała Rafał
  14. Michniewicz Monika
  15. Monik Sebastian
  16. Ostańska Luiza
  17. Pajorek Krzysztof
  18. Paździor Andrzej
  19. Rzepecka Dorota
  20. Siczek Katarzyna
  21. Szkutnik Anna
  22. Sztajdel Katarzyna
  23. Świetlicki Rafał
  24. Troć Marcin
  25. Wilczyńska Agnieszka
  26. Zaręba Aneta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Bożena Pleskot

 

  1. Bałaban Jarosław
  2. Borek Ewa
  3. Choma Marek
  4. Czech Agnieszka
  5. Dejnek Edyta
  6. Kowalewski Marcin
  7. Krysa Agnieszka
  8. Krysa Agnieszka
  9. Łojko Brygida
  10. Łojko Sławomir
  11. Makosz Grzegorz
  12. Miciuła Mariusz
  13. Pisarska Małgorzata
  14. Poleszak Tomasz
  15. Socha Tomasz
  16. Szabała Marzena
  17. Szpot Szymon
  18. Uściłowska Katarzyna
  19. Widzińska Aneta
  20. Wężyk Karolina
  21. Wrona Sebastian
  22. Wachnik Sylwia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D – wychowawca: Sabina Serej

 

  1. Ciesielski Grzegorz
  2. Kołodziejczyk Piotr
  3. Kowalski Andrzej
  4. Latkowski Artur
  5. Ładosz Mirosław
  6. Parcheta Kamil
  7. Piłat Cezary
  8. Piskor Tomasz
  9. Poleszak Janusz
  10. Spodniewska Beata
  11. Szewczyk Urszula
  12. Tabor Ireneusz
  13. Tatara Jacek
  14. Wójcik Andrzej
  15. Wróbel Aneta
  16. Opoka Robert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1991/92

 

VIII A (klasa ACTIVUS)  – wychowawca: Danuta Wójcik

 

  1. Czech Bogdan
  2. Dejnek Danuta
  3. Dzwonek Katarzyna
  4. Frańczyk Katarzyna
  5. Gnyp Krzysztof
  6. Hajkowska Anna
  7. Kłos Paweł
  8. Kot Aneta
  9. Kozłowska Krystyna
  10. Libera Mariusz
  11. Łaniak Wioletta
  12. Miszczak Artur
  13. Niedźwiedź Paweł
  14. Nowakowska Bożena
  15. Pasieczna Ewa
  16. Podgórski Paweł
  17. Ruszniak Monika
  18. Wierzyńska Monika
  19. Włodek Mariusz
  20. Wójcik Ewa
  21. Wójcik Leszek
  22. Wróbel Halina
  23. Zając Joanna
  24. Zgierska Anita
  25. Żelechowska Edyta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Wanda Kowalewska

 

  1. Czekaj Marek
  2. Fijałkowska Anna
  3. Garbal Magdalena
  4. Kaper Grzegorz
  5. Kłos Krzysztof
  6. Kudrycki Marcin
  7. Łaniak Tomasz
  8. Łukaszczyk Artur
  9. Majcher Piotr
  10. Małyszek Marta
  11. Młynarczyk Paweł
  12. Naborczyk Michał
  13. Najda Marcin
  14. Pitucha Aneta
  15. Pośnik Urszula
  16. Słotwińska Małgorzata
  17. Stajszczak Krzysztof
  18. Szczepanowski Marcin
  19. Świtacz Mirosław
  20. Wasil Joanna
  21. Wawszczak Barbara
  22. Wrona Renata
  23. Ziętek Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Narcyza Bajczyk

 

  1. Bartosiak Paweł
  2. Budka Anna
  3. Chlebda Katarzyna
  4. Chmiel Joanna
  5. Choma Marta
  6. Ciesielska Dorota
  7. Ciesielski Krzysztof
  8. Dańko Aneta
  9. Domański Arkadiusz
  10. Guz Robert
  11. Gwarda Robert
  12. Kasprzak Agnieszka
  13. Kliza Anna
  14. Ładosz Monika
  15. Michalak Artur
  16. Pajorek Marcin
  17. Soborska Magdalena
  18. Ścibura Agnieszka
  19. Trąbka Beata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1992/93

 

KLASA VIII A – wychowawca: Eliza Kunc

 

  1. Bałaban Agnieszka
  2. Czarski Dariusz
  3. Grzegorczyk Adam
  4. Grzesiak Barbara
  5. Jagiełło Marek
  6. Kierepka Grzegorz
  7. Kowalewska Justyna
  8. Kuśmierz Agnieszka
  9. Malinowski Krzysztof
  10. Mazurek Jarosław
  11. Miściur Elżbieta
  12. Pasieczna Magdalena
  13. Pasternak Renata
  14. Paździor Marek
  15. Smolak Piotr
  16. Stefaniak Mariusz
  17. Szalak Radosław
  18. Świtacz Danuta
  19. Wężyk Piotr
  20. Widzińska Barbara
  21. Wierzbik Jarosław
  22. Wierzbik Aneta
  23. Woś Tomasz
  24. Wójcik Halina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Marian Kowalewski

 

  1. Banach Grzegorz
  2. Banach Tomasz
  3. Błaszczak Katarzyna
  4. Cimek Artur
  5. Dziurka Janusz
  6. Kopiel Estera
  7. Koszowski Przemysław
  8. Krupski Krzysztof
  9. Mazurek Paweł
  10. Niećko Mirosław
  11. Pastuszak Anna
  12. Paździor Piotr
  13. Piasecki Krzysztof
  14. Pitucha Piotr
  15. Sadło Izabela
  16. Suszek Estera
  17. Szot Joanna
  18. Świercz Katarzyna
  19. Tabor Katarzyna
  20. Terlecka Barbara
  21. Wasilewska Monika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Wiesława Klimek

 

  1. Burdzanowska Beata
  2. Chmiel Beata
  3. Czerniak Agnieszka
  4. Ciesielski Mariusz
  5. Graniczka Agnieszka
  6. Gwiazda Ireneusz
  7. Jóźwiak Agnieszka
  8. Kowalczyk Magdalena
  9. Kluch Dorota
  10. Kisielewska Magdalena
  11. Kisielewski Marcin
  12. Latała Konrad
  13. Mojek Katarzyna
  14. Mendykowska Ewa
  15. Rysak Bogumił
  16. Pawlak Anna
  17. Pawlak Jacek
  18. Smolira Jacek
  19. Smolira Dariusz
  20. Szpot Joanna
  21. Szydłowski Andrzej
  22. Sztajdel Agata
  23. Osajkowska Agnieszka
  24. Wilkołek Dariusz
  25. Żak Emilia
  26. Popławski Leszek
  27. Tarasiński Ireneusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1993/94

 

KLASA VIII A - wychowawca: Maria Gospodaryk

 

  1. Antoszyk Justyna
  2. Bojarski Michał
  3. Dejnek Alicja
  4. Frańczyk Magdalena
  5. Golik Małgorzata
  6. Gołoś Agnieszka
  7. Jarosz Anna
  8. Kierepka Mariusz
  9. Kot Katarzyna
  10. Latała Iwona
  11. Latała Gerard
  12. Latała Magdalena
  13. Libera Marta
  14. Mazurek Grzegorz
  15. Nosek Magdalena
  16. Pietrzyk Anna
  17. Piskor Piotr
  18. Potembska Magdalena
  19. Salecki Tomasz
  20. Skomorowska Marzena
  21. Smolira Katarzyna
  22. Stefaniak Małgorzata
  23. Tatara Robert
  24. Wójcik Mirosław
  25. Wójcik Monika
  26. Wójtowicz Jolanta
  27. Zając Grzegorz
  28. Zalewski Grzegorz
  29. Ziółkowski Albert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Anna Kwiatosz

 

  1. Adamiak Anna
  2. Chlebda Agnieszka
  3. Duda Paweł
  4. Dyś Jolanta
  5. Dziewiela Zbigniew
  6. Flis Beata
  7. Latkowska Izabela
  8. Lis Agata
  9. Lipa Katarzyna
  10. Mazurek Grzegorz
  11. Michniewicz Mirosław
  12. Młynarczyk Grzegorz
  13. Nowacka Katarzyna
  14. Parcheta Grzegorz
  15. Pleskot Bogdan
  16. Przystupa Piotr
  17. Pyrz Magda
  18. Sieńczyk Grzegorz
  19. Stajszczak Anna
  20. Szczepanowski Rafał
  21. Szydłowska Małgorzata
  22. Tabor Aneta
  23. Wasil Beata
  24. Wiater Tomasz
  25. Wilkołek Andrzej
  26. Wilkołek Zbigniew
  27. Wróbel Krzysztof
  28. Wróbel Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1994/95

KLASA VIII A – wychowawca: Lidia Ziętek

  1. Augustyniak Ewa
  2. Banach Małgorzata
  3. Bernaszuk Aneta
  4. Dubowik Łukasz
  5. Grzegorczyk Robert
  6. Gwarda Agata
  7. Kołodziej Magdalena
  8. Kostrzewska Joanna
  9. Kuśmierz Ewa
  10. Kulbaka Grzegorz
  11. Libera Edyta
  12. Ładosz Małgorzata
  13. Ładosz Monika
  14. Pastuszak Michał
  15. Serwin Izabela
  16. Sierpień Jolanta
  17. Skaruz Jolanta
  18. Steć Karolina
  19. Mazurek Radosław
  20. Miszczak Bogdan
  21. Michalak Agnieszka
  22. Nóżka Andrzej
  23. Pocheć Anna
  24. Pośnik Sławomir
  25. Wierzbicki Artur
  26. Zając Agnieszka
  27. Zaręba Magdalena
  28. Zaręba Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Danuta Wilczyńska

  1. Borek Tomasz
  2. Czerniak Aneta
  3. Dudek Marcin
  4. Głąb Sylwia
  5. Grzesiak Ewa
  6. Hirsekorn Daniel
  7. Kasprzak Mariusz
  8. Maniszewska Justyna
  9. Michniewicz Katarzyna
  10. Młynarczyk Marek
  11. Niedźwiedź Grzegorz
  12. Niespodziewańska Agnieszka
  13. Pachura Monika
  14. Pisarska Agata
  15. Skomorowska Aneta
  16. Smolira Małgorzata
  17. Ścibura Anna
  18. Terlecki Paweł
  19. Winiarczyk Artur
  20. Wójcik Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Izabela Pawlas

  1. Bielecki Grzegorz
  2. Ciejka Aneta
  3. Ciejka Wojciech
  4. Dańko Beata
  5. Domańska Monika
  6. Kostrzewska Joanna
  7. Kuwałek Piotr
  8. Lipa Łukasz
  9. Maniszewska Monika
  10. Mizerska Agnieszka
  11. Mizerski Tomasz
  12. Pastuszak Marcel
  13. Sidor Katarzyna
  14. Smolira Magdalena
  15. Szuwar Wojciech
  16. Suszek Edyta
  17. Szewczyk Rafał
  18. Włodarczyk Rafał
  19. Wosiak Monika
  20. Ziętek Monika
  21. Żwanik Łukasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII D – wychowawca:  Sabina Serej

  1. Duda Ewa
  2. Dołęga Ewelina
  3. Guz Krzysztof
  4. Gdula Monika
  5. Goral Piotr
  6. Jasieczek Radosław
  7. Król Beata
  8. Łaniak Adam
  9. Ostański Grzegorz
  10. Pędzisz Paweł
  11. Stelski Marek
  12. Sieńczyk Marcin
  13. Skomorowska Katarzyna
  14. Wawszczak Grzegorz
  15. Wawszczak Monika
  16. Koch Radosław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1995/96

 

KLASA VIII A – wychowawca: Genowefa Chwil

 

  1. Banaszkiewicz Justyna
  2. Bartosiak Łukasz
  3. Bednarczyk Cezary
  4. Chińczyński Daniel
  5. Dąbrowska Anna
  6. Dubowik Magdalena
  7. Gołoś Marzena
  8. Koziej Jolanta
  9. Król Krzysztof
  10. Łojko Izabela
  11. Mazurek Magdalena
  12. Miszczak Tomasz
  13. Mitruś Piotr
  14. Nowacka Magdalena
  15. Skiba Małgorzata
  16. Szpot Rafał
  17. Świetlicka Małgorzata
  18. Wichnik Grzegorz
  19. Wierciński Robert
  20. Wójcik Anna
  21. Wójcik Teresa
  22. Wróbel Rafał
  23. Zajączkowski Łukasz
  24. Borkowski Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Rozalia Pastuszak

 

  1. Adamiak Michał
  2. Buksińska Paulina
  3. Burdzanowska Anna
  4. Ciejka Ewelina
  5. Dudek Paulina
  6. Franaszczuk Magdalena
  7. Gładysz Katarzyna
  8. Golewska Anna
  9. Gromaszek Katarzyna
  10. Klusek Jagoda
  11. Kopiel Małgorzata
  12. Kudrycki Paweł
  13. Kuśmierczyk Jakub
  14. Mojek Emil
  15. Musiej Marcin
  16. Nawrocka Joanna
  17. Nóżka Anna
  18. Paździor Aldona
  19. Pochwatka Daniel
  20. Przystupa Szymon
  21. Stanisławek Monika
  22. Troczyńska Julita
  23. Wróbel Adam
  24. Zakaszewski Michał
  25. Zalewska Joanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Wanda Kowalewska

 

  1. Duda Sylwia
  2. Gersztyn Bartłomiej
  3. Gwarda Grzegorz
  4. Jarosz Małgorzata
  5. Jędrejek Magdalena
  6. Jędrejek Krzysztof
  7. Kłos Anna
  8. Krawczyk Magdalena
  9. Kubić Agata
  10. Latała Sebastian
  11. Nawrocka Agnieszka
  12. Pasternak Paweł
  13. Pasieczny Sebastian
  14. Pawlak Magdalena
  15. Sawicka Joanna
  16. Serafin Marta
  17. Sierpień Grzegorz
  18. Swatek Grzegorz
  19. Tabor Elwira
  20. Tabor Piotr
  21. Widzińska Katarzyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1996/97

 

KLASA VIII A – wychowawca: Ewa Molesztak

 

  1. Adamiak Jakub
  2. Bojarski Grzegorz
  3. Ciepłowska Katarzyna
  4. Chmielewska Monika
  5. Duda Daria
  6. Dziurka Katarzyna
  7. Fabian Dorota
  8. Jaromiń Marta
  9. Kasprzak Dominika
  10. Koch Wojciech
  11. Koszowska Barbara
  12. Kowalczyk Ewelina
  13. Maniszewski Daniel
  14. Mazurek Agnieszka
  15. Mazurek Anna
  16. Mazurek Grzegorz
  17. Mazurek Katarzyna
  18. Niespodziewański Tomasz
  19. Olech Katarzyna
  20. Persona Paulina
  21. Pisarska Agnieszka
  22. Popławska Anna
  23. Popławska Maria
  24. Ruszniak Adrian
  25. Sierpień Tomasz
  26. Skiba Michał
  27. Smyk Łukasz
  28. Suszek Agnieszka
  29. Szkutnik Magdalena
  30. Świerczyński Rafał
  31. Świtacz Andrzej
  32. Zając Anna
  33. Zalewska Monika
  34. Zawada Marek

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Bożena Pleskot

 

  1. Bałaban Karolina
  2. Bielecka Joanna
  3. Buksińska Magdalena
  4. Cholewa Rafał
  5. Ciołek Aneta
  6. Czarski Grzegorz
  7.  Czerniak Magdalena
  8. Dejnek Piotr
  9. Kalita Magdalena
  10. Kołodziejczyk Marcin
  11. Kostrzewski Paweł
  12. Kotarska Elżbieta
  13. Księżopolski Paweł
  14. Kuwałek Artur
  15. Maniszewski Ernest
  16. Młynarczyk Radosław
  17. Pawlak Michał
  18. Pędzisz Magda
  19. Sawicka Marta
  20. Sobiesiak Dariusz
  21. Szymański Tomasz
  22. Tabor Ewa
  23. Tarasińska Izabela
  24. Trąbka Agnieszka
  25. Ulewicz Janusz
  26. Wasilewicz Katarzyna
  27. Wierzbicka Agnieszka
  28. Wosiak Marta
  29. Wójcik Małgorzata
  30. Żwanik Katarzyna

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1997/98

 

KLASA VIII A – wychowawca: Krystyna Mrugała

 

  1. Choma Dorota
  2. Ciechański Rafał
  3. Ciepłowska Agnieszka
  4. Ciołek Adrianna
  5. Dąbrowska Monika
  6. Fijałkowski Michał
  7. Głąb Łukasz
  8. Golik Paweł
  9. Gryczan Marta
  10. Gwarda Adam
  11. Gwarda Tomasz
  12. Jarosz Andrzej
  13. Kasprzak Emil
  14. Kluch Katarzyna
  15. Koch Magdalena
  16. Kowalczyk Jarosław
  17. Kowalski Tomasz
  18. Kozaczuk Małgorzata
  19. Król Arkadiusz
  20. Księżopolska Kamila
  21. Lipa Bartłomiej
  22. Łaniak Anna
  23. Mojek Magdalena
  24. Niewęgłowski Łukasz
  25. Pacek Magdalena
  26. Persona Tomasz
  27. Reps Iwona
  28. Sławek Arkadiusz
  29. Smolira Bożena
  30. Stanisławek Łukasz
  31. Świeca Joanna
  32. Troczyński Grzegorz
  33. Zaręba Aneta
  34. Gawidziel Małgorzata

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Genowefa Chwil

 

  1. Bartosiak Izabela
  2. Bartosiak Monika
  3. Bielecka Małgorzata
  4. Broda Małgorzata
  5. Chobotow Katarzyna
  6. Cholewa Damian
  7. Darnowska Joanna
  8. Drąg Joanna
  9. Golewska Katarzyna
  10. Hereć Liliana
  11. Jabłoński Tomasz
  12. Juszczyk Agnieszka
  13. Luchowska Maria
  14. Mazurek Anna
  15. Mazurek Rafał
  16. Mojek Szymon
  17. Musiej Magdalena
  18. Najda Jagoda
  19. Nawrocka Dorota
  20. Niećko Marzena
  21. Piasecka Anna
  22. Pietrzyk Adrian
  23. Pleskot Tomasz
  24. Rozwałka Hubert
  25. Sidor Robert
  26. Sikora Dagmara
  27. Słomka Anna
  28. Sobiesiak Anna
  29. Szafrański Rafał
  30. Szakuła Anna
  31. Wawszczak Marzena
  32. Zając Monika
  33. Zalewska Iwona
  34. Ziętek Grzegorz

 

 

 

 

ROK 1998/99

 

KLASA VI A – wychowawca: Izabela Pawlas

 

  1. Antoniak Katarzyna
  2. Borek Łukasz
  3. Choma Monika
  4. Guz Edyta
  5. Jackiewicz Łukasz
  6. Kiszczak Aleksandra
  7. Kowalewska Ewelina
  8. Lis Łukasz
  9. Machulski Grzegorz
  10. Maniszewski Tomasz
  11. Mazurek Kamil
  12. Miciuła Małgorzata
  13. Nosek Konrad
  14. Szpot Katarzyna
  15. Parcheta Rafał
  16. Pasternak Kalina
  17. Piotrowski Tomasz
  18. Piskor Iwona
  19. Przepiórka Michał
  20. Rozwałka Kamil
  21. Sidor Marcin
  22. Sławek Anna
  23. Staszczyk Arkadiusz
  24. Szczembara Kamil
  25. Szkutnik Krzysztof
  26. Ścibak Katarzyna
  27. Świtacz Krzysztof
  28. Wichnik Magdalena
  29. Zaręba Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Aneta Porczyńska

 

  1. Chobotow Jakub
  2. Darnowska Małgorzata
  3. Dejnek Monika
  4. Duda Sandra
  5. Gładysz Kamil
  6. Gwarda Bartłomiej
  7. Kluch Anna
  8. Klusek Piotr
  9. Kochalski Paweł
  10. Koman Dominika
  11. Kosiorek Mateusz
  12. Kowalska Magdalena
  13. Kuwałek Edyta
  14. Ląd Kamil
  15. Łaniak Angelika
  16. Maciejewski Paweł
  17. Małek Łukasz
  18. Nawrocka Kamila
  19. Olszewski Rafał
  20. Opoka Paweł
  21. Ostapiuk Ewelina
  22. Ruszniak Anna
  23. Słomka Monika
  24. Stacharski Mariusz
  25. Ścibura Bożena
  26. Świerczyńska Małgorzata
  27. Widziński Piotr
  28. Wrzołek Kamil
  29. Zajączkowski Arkadiusz
  30. Zaręba Dorota

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI C – wychowawca: Andrzej Szołdra

 

  1. Adamek Łukasz
  2. Antoszczyk Agata
  3. Ciołek Natalia
  4. Czarnecki Michał
  5. Dejnek Katarzyna
  6. Flor Katarzyna
  7. Gawidziel Edyta
  8. Hereć Arkadiusz
  9. Hereć Dominik
  10. Janiuk Łukasz
  11. Jarosz Marcin
  12. Jarznicka Ewelina
  13. Jarznicka Kinga
  14. Kalita Tomasz
  15. Kicińska Aleksandra
  16. Koszowski Sebastian
  17. Kowalski Przemysław
  18. Król Agata
  19. Kustra Judyta
  20. Latała Grzegorz
  21. Mróz Paweł
  22. Parcheta Barbara
  23. Sadło Katarzyna
  24. Sadło Sylwia
  25. Suszek Kamil
  26. Szpot Monika
  27. Tatara Mariusz
  28. Twaróg Agata
  29. Wójcik Katarzyna
  30. Zgierska Anna
  31. Zięba Marcin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII A – wychowawca:  Anna Kwiatosz

  1. Bojarski Marcin
  2. Cichosz Ewelina
  3. Cholewa Łukasz
  4. Chrzanowska Anna
  5. Dejnek Agnieszka
  6. Duda Cezary
  7. Gładysz Bartłomiej
  8. Jaworowska Maryla
  9. Jopa Katarzyna
  10. Kotarski Przemysław
  11. Kłos Grzegorz
  12. Kosiorek Agata
  13. Krasowska Ewelina
  14. Kuśmierczyk Michał
  15. Malinowski Robert
  16. Mańka Michał
  17.  Molesztak Michał
  18. Nowak Daniel
  19. Paździor Grzegorz
  20. Persona Agnieszka
  21. Polaszczyk Jakub
  22. Rzeźniczek Artur
  23. Salecka Małgorzata
  24. Słomka Dorota
  25. Szczepanik Katarzyna
  26. Świeca Wioletta
  27. Wachnik Łukasz
  28. Wójcik Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Bożena Kaisz

  1. Baran Anna
  2. Cholewa Mariola
  3. Chrześcijan Mariusz
  4. Ciesielska Anna
  5. Gospodarek Paweł
  6. Grochocki Aleksander
  7. Kalisz Barbara
  8. Lipa Adam
  9. Łaniak Aneta
  10. Michalak Anna
  11. Mojek Rafał
  12. Nosek Monika
  13. Olech Sławomir
  14. Orysz Emilia
  15. Potręć Sebastian
  16. Rozwałka Joanna
  17. Skowronek Jolanta
  18. Starek Mariola
  19. Stefaniak Katarzyna
  20. Ścibura Piotr
  21. Świtacz Robert
  22. Ulewicz Zbigniew
  23. Widzińska Monika
  24. Włodarczyk Marzena
  25. Wosiak Dominika
  26. Wójcik Iwona
  27. Wójcik Urszula
  28. Żuk Robert
  29. Czarnecka Magdalena
  30. Bednarczyk Karol

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca: Danuta Wójcik

  1. Bielecka Monika
  2. Ciołek Paweł
  3. Gwarda Marek
  4. Hereć Paulina
  5. Jarznicki Michał
  6. Kaisz Łukasz
  7. Kochalska Karolina
  8. Kot Marcin
  9. Kozaczuk Adam
  10. Mazurek Krzysztof
  11. Mazurkiewicz Karolina
  12. Nóżka Łukasz
  13. Nucia Magdalena
  14. Olszewski Marcin
  15. Pocheć Daria
  16. Rudziński Dariusz
  17. Sierpień Robert
  18. Skaruz Lidia
  19. Świtacz Małgorzata
  20. Świtacz Patryk
  21. Trąbka Tomasz
  22. Wawszczak Agata
  23. Zajączkowski Marcin
  24. Zakaszewska Katarzyna
  25. Zawadzka Izabela
  26. Zgierski Piotr
  27. Zając Tomasz
  28. Sadło Jakub

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 1999/2000

 

KLASA VI A – wychowawca: Wanda Kowalewska

 

  1. Baczewska Beata
  2. Broda Janusz
  3. Choma Dominik
  4. Dejnek Karol
  5. Kasperek Michał
  6. Gospodarek Adam
  7. Iłowiecki Paweł
  8. Kotarski Paweł
  9. Krupa Grzegorz
  10. Lis Bartosz
  11. Parcheta Ewelina
  12. Pasternak Justyna
  13. Piasecki Piotr
  14. Polaszczyk Dawid
  15. Połeć Kamil
  16. Potręć Michał
  17. Pyrz Łukasz
  18. Radzik Marek
  19. Robak Anna
  20. Robak Justyna
  21. Sic Łukasz
  22. Siczek Ewa
  23. Siembida Urszula
  24. Sławek Adam
  25. Sygocki Łukasz
  26. Szymańska Anna
  27. Winiarczyk Grzegorz
  28. Wiśniewska Edyta
  29. Wrona Paulina
  30. Zaręba Jolanta
  31. Parcheta Małgorzata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Ewa Molesztak

 

  1. Anuszkiewicz Magdalena
  2. Basiak Ewelina
  3. Czarnecka Iwona
  4. Jackiewicz Marek
  5. Jasieczek Wojciech
  6. Jaworowski Michał
  7. Kasprzak Marek
  8. Kochalski Piotr
  9. Kowalska Katarzyna
  10. Król Joanna
  11. Krysa Magdalena
  12. Kurek Marcin
  13. Mitruś Rafał
  14. Mojek Małgorzata
  15. Olech Iwona
  16. Ostapiuk Ilona
  17. Połeć Sebastian
  18. Samborski Sebastian
  19. Sęk Joanna
  20. Skiba Paweł
  21. Surowski Grzegorz
  22. Surowski Marek
  23. Szczepańska Katarzyna
  24. Tomczyk Aneta
  25. Winiarczyk Marcin
  26. Zakaszewski Karol

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII A – wychowawca: Piotr Skiba

  1. Bogusz Łukasz
  2. Cholewa Jarosław
  3. Dubowik Agata
  4. Dziachan Artur
  5. Gawidziel Anna
  6. Jopa Maciej
  7. Kasprzak Adam
  8. Kiszczak Michał
  9. Kłębukowska Dominika
  10. Kołodziej Wioletta
  11. Malinowska Monika
  12. Piskor Anna
  13. Pośnik Magdalena
  14. Samborska Justyna
  15. Sawicka Justyna
  16. Sikora Adrianna
  17. Smolira Kamil
  18. Spodniewska Magdalena
  19. Szalak Kamil
  20. Świtacz Żaneta
  21. Winiarczyk Natalia
  22. Wiśniewska Joanna
  23. Wróbel Jakub
  24. Wawryniuk Arkadiusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII B – wychowawca: Dariusz Góźdź

  1. Augustyniak Mariusz
  2. Bałaban Bartłomiej
  3. Burdzanowska Aleksandra
  4. Burdzanowski Michał
  5. Charlej Marcin
  6. Fijałkowska Agata
  7. Juszczyk Joanna
  8. Kaisz Ryszard
  9. Kalita Anna
  10. Kasprzak Dariusz
  11. Kicińska Anna
  12. Kot Krzysztof
  13. Księżpolski Łukasz
  14. Machulski Piotr
  15. Maciejewska Katarzyna
  16. Mazurek Krzysztof
  17. Mróz Michał
  18. Pasternak Szczepan
  19. Serwin Grzegorz
  20. Sławińska Karolina
  21. Sobczak Tomasz
  22. Szafrańska Marlena
  23. Tabor Rafał
  24. Zawadzka Barbara
  25. Zgierska Kamila
  26. Matysek Zdzisław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIII C – wychowawca:  Aneta Porczyńska-Wierzbik

  1. Antoniak Łukasz
  2. Bogusz Małgorzata
  3. Czerniak Joanna
  4. Gdula Elżbieta
  5. Komorowska Ewelina
  6. Kowalska Katarzyna
  7. Król Arkadiusz
  8. Ląd Justyna
  9. Łosiewicz Maciej
  10. Łukasiak Joanna
  11. Małyszek Marcin
  12. Maniszewska Ilona
  13. Mazurek Tomasz
  14. Młynarczyk Daniel
  15. Mojek Grzegorz
  16. Siembida Grzegorz
  17. Skaruz Leszek
  18. Słomka Anna
  19. Smyk Agnieszka
  20. Szpakowska Anna
  21. Szpilarowicz Andrzej
  22. Żuk Małgorzata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2000/01

 

KLASA VI A – wychowawca: Grzegorz Zawada

 

  1. Andrys Karol
  2. Augustyniak Judyta
  3. Baczewski Paweł
  4. Baltyn Paweł
  5. Ciołek Sylwia
  6. Dejnek Rafał
  7. Djordjević Bojana
  8. Duda Krzysztof
  9. Grzegorczyk Iwona
  10. Gersztyn Anna
  11. Gładysz Karol
  12. Hutnik Maciej
  13. Jopa Małgorzata
  14. Kowalewska Karolina
  15. Kuwałek Paweł
  16. Lis Michał
  17. Ładniak Ewelina
  18. Momot Anna
  19. Pajorek Michał
  20. Rak Martyna
  21. Rudziński Artur
  22. Serafin Piotr
  23. Stolarczyk Marcin
  24. Świtacz Magdalena
  25. Tatara Grzegorz
  26. Wasilewska Malwina
  27. Wrzołek Anna
  28. Zając Henryk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Magdalena Sokołowska

 

  1. Adamek Michał
  2. Cholewa Sylwia
  3. Czarnecki Michał
  4. Dziachan Urszula
  5. Flor Adrian
  6. Góreczny Tomasz
  7. Grochecki Piotr
  8. Gryczan Karolina
  9. Jahołkowski Kamil
  10. Jasiński Łukasz
  11. Kalita Ewelina
  12. Kamiński Marcin
  13. Klusek Agata
  14. Król Rafał
  15. Mitruś Beata
  16. Pitucha Monika
  17. Podleśna Judyta
  18. Polak Karol
  19. Rzeźniczek Artur
  20. Świder Piotr
  21. Szpot Anita
  22. Sztajdel Agnieszka
  23. Troczyński Michał
  24. Wasilewska Paulina
  25. Wilczyński Radosław
  26. Wiśniewska Paulina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI C – wychowawca: Alina Kostek

 

  1. Bogusz Piotr
  2. Chylińska Monika
  3. Chrzanowska Edyta
  4. Grzesiak Agnieszka
  5. Iłowiecki Tomasz
  6. Kiełbasa Łukasz
  7. Kowalewski Kamil
  8. Król Agnieszka
  9. Krupa Ewelina
  10. Krysa Małgorzata
  11. Kurek Dorota
  12. Lipa Oliwia
  13. Lipińska Urszula
  14. Łaniak Tomasz
  15. Małek Paulina
  16. Małyszek Mariola
  17. Mazurek Katarzyna
  18. Mazurek Łukasz
  19. Marek Agnieszka
  20. Misztal Anna
  21. Parcheta Tomasz
  22. Reps Katarzyna
  23. Stacharska Jolanta
  24. Tomczyk Anna
  25. Waryszak Monika
  26. Wójcik Jakub

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2001/02

KLASA VI  A - wychowawca: Bożena Kaisz

  1. Choma Chrystian
  2. Dudek Jolanta
  3. Gleń Tomasz
  4. Jarznicki Kamil
  5. Jasiński Sebastian
  6. Kiszczak Anna
  7. Lis Michał
  8. Łaniak Małgorzata
  9. Piskor Daniel
  10. Połeć Paweł
  11. Przewłocka Monika
  12. Ruśniak Paweł
  13. Skomorowska Aleksandra
  14. Starek Barbara
  15. Surowska Anna
  16. Tatara Adam
  17. Tkaczyk Monika
  18. Zajączkowski Emil
  19. Zajączkowska Magdalena
  20. Żuk Joanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B - wychowawca: Genowefa Chwil

  1. Paweł Buksiński
  2. Chmielewska Małgorzata
  3. Ciołek Małgorzata
  4. Ciołek Krzysztof
  5. Dyś Marcin
  6. Golewski Wojciech
  7. Gryczan Ewelina
  8. Jarznicki Mateusz
  9. Jaworowski Paweł
  10. Kochalski Dawid
  11. Kolasa Mateusz
  12. Kowalczyk Dorota
  13. Kutyba Marek
  14. Małek Karolina
  15. Serwin Robert
  16. Stolarczyk Piotr
  17. Wasil Małgorzata
  18. Wierzbik Piotr
  19. Witkowska Magdalena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI C - wychowawca: Wanda Kowalewska

  1. Chudek Marta
  2. Gładysz Karolina
  3. Grzegorczyk Łukasz
  4. Kocot Łukasz
  5. Kowalski Paweł
  6. Kubić Katarzyna
  7. Lipiński Arkadiusz
  8. Mazurek Ewelina
  9. Nowak Bartłomiej
  10. Potręć Magdalena
  11. Reps Edyta
  12. Sic Agata
  13. Słomka Paulina
  14. Sobczak Krzysztof
  15. Szpakowska Ewa
  16. Tabor Iwona
  17. Wychudzka Magdalena
  18. Zięba Przemysław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2002/03

KLASA VI A – wychowawca: Ewa Molesztak – Kwapisz

  1. Dejnek Dorota
  2. Dudziak Agnieszka
  3. Hutnik Łukasz
  4. Futa Sylwia
  5. Jończyk Paweł
  6. Kierepka Eliza
  7. Kisyłyczko Marcin
  8. Kluch Milena
  9. Kwiatosz Katarzyna
  10. Lipa Adrianna
  11. Młynarczyk Katarzyna
  12. Mróz Patryk
  13. Nowacka Katarzyna
  14. Parcheta Agnieszka
  15. Pendel Marcin
  16. Sieńczyk Przemysław
  17. Szczembara Emil
  18. Szpot Radosław
  19. Sztajdel Anita
  20. Targoński Łukasz
  21. Urbaś Sylwia
  22. Waryszak Katarzyna
  23. Robak Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Agnieszka Potębska

  1. Adamiak Michał
  2. Adamiak Żaneta
  3. Adamek Artur
  4. Ciesielski Michał
  5. Flor Przemysław
  6. Jarznicki Łukasz
  7. Kalisz Grzegorz
  8. Kasprzak Grzegorz
  9. Królik Aleksandra
  10. Młynarczyk Karolina
  11. Pajorek Adam
  12. Parysz Kamil
  13. Robak Beata
  14. Rybczyńska Magda
  15. Siembida Jerzy
  16. Wierzbik Michał
  17. Zawadzki Piotr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI C – wychowawca: Elżbieta Szuper

  1. Antoniak Mariusz
  2. Broda Adam
  3. Charytanowicz Arkadiusz
  4. Ciołek Paweł
  5. Chrześcijan Agata
  6. Czarnecki Adam
  7. Gnyp Karolina
  8. Kiszczak Artur
  9. Krupa Mateusz
  10. Mełgieś Monika
  11. Pasternak Paweł
  12. Przygodziński Paweł
  13. Skoczylas Piotr
  14. Sawa Adam
  15. Słomka Ewelina
  16. Wilkołak Sylwia
  17. Wójcik Arkadiusz
  18. Wójcik Sebastian
  19. Zwierz Natalia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2003/ 04

 

KLASA VI A – wychowawca: Albina Grycewicz

 

  1. Baltyn Tomasz
  2. Fabian Anna
  3. Gleń Justyna
  4. Jaworowska Agata
  5. Jaworowski Rafał
  6. Kowalczyk Paweł
  7. Kliza Emil
  8. Kozaczuk Krzysztof
  9. Ląd Katarzyna
  10. Ładniak Monika
  11. Łukasiak Aneta
  12. Olcha Anna
  13. Piasecki Damian
  14. Pińkowska Katarzyna
  15. Potręć Agnieszka
  16. Szafrańska Katarzyna
  17. Szczęśniak Monika
  18. Szpakowski Mariusz
  19. Urbaś Michał
  20. Zarosa Monika
  21. Zarzeczna Izabela
  22. Zarzeczna Justyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Elżbieta Kwiatosz

 

  1. Adamek Michał
  2. Andrys Rafał
  3. Bobowicz Paweł
  4. Bobowicz Piotr
  5. Ciołek Ewa
  6. Ciołek Marzena
  7. Gołębiowski Arkadiusz
  8. Jackiewicz Aleksandra
  9. Jaworowski Karol
  10. Kiełbasa Katarzyna
  11. Kluziak Tomasz
  12. Nosek Agnieszka
  13. Pastuszak Iwona
  14. Polak Aleksandra
  15. Popławska Paulina
  16. Ruśniak Piotr
  17. Smyk Edyta
  18. Szajewski Piotr
  19. Wasil Artur
  20. Wierzbik Paweł
  21. Witkowski Marek
  22. Zięba Alicja
  23. Żmuda Marlena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI C – wychowawca: Alina Kostek

 

  1. Broda Ewa
  2. Dejnek Mateusz
  3. Dudek Karolina
  4. Grzegorczyk Paweł
  5. Guz Piotr
  6. Kasperek Agnieszka
  7. Kiszczak Adam
  8. Kołodziejczyk Kinga
  9. Lichowska Patrycja
  10. Łaniak Łukasz
  11. Marek Damian
  12. Pasternak Hubert
  13. Pendel Katarzyna
  14. Szot Piotr
  15. Siczek Krzysztof
  16. Sławek Agnieszka
  17. Sobczak Katarzyna
  18. Stępniak Joanna
  19. Szechowicz Grzegorz
  20. Świtacz Jarosław
  21. Tadewicz Martyna
  22. Tomczyk Paweł
  23. Winiarczyk Karolina
  24. Wójcik Anna
  25. Zajączkowski Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2004/05

 

KLASA VI A – wychowawca: Genowefa Chwil

 

  1. Andrys Magdalena
  2. Błaszczak Kamil
  3. Burzak Barbara
  4. Charlej Patrycja
  5. Dudek Grzegorz
  6. Grzesiak Joanna
  7. Gwiazda Damian
  8. Nowakowska Milena
  9. Pawlak Dominika
  10. Piłat Paweł
  11. Piskor Barbara
  12. Salecka Katarzyna
  13. Swatek Grzegorz
  14. Swatek Magdalena
  15. Tomczyk Szczepan
  16. Widzińska Justyna
  17. Winiarska Patrycja
  18. Ziętek Jakub
  19. Żmuda Ewelina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Bożena Kaisz

 

  1. Adamek Kamil
  2. Andrys Karolina
  3. Banach Karolina
  4. Duda Karolina
  5. Jaromiń Ewelina
  6. Jączyk Anna
  7. Kasprzak Katarzyna
  8. Kicińska Patrycja
  9. Kluziak Anna
  10. Kochalska Olga
  11. Kochalska Paulina
  12. Luterek Michał
  13. Ładosz Łukasz
  14. Nazarewicz Martyna
  15. Pasternak Arkadiusz
  16. Rydz Katarzyna
  17. Stępniak Kamil
  18. Świtacz Mirosław
  19. Trąbka Sylwia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI  C – wychowawca: Artur Mazurek

  1. Charytanowicz Aleksandra
  2. Charytanowicz Sylwia
  3. Charytanowicz Katarzyna
  4. Gładysz Emilia
  5. Hałasa Katarzyna
  6. Kłos Jakub
  7. Kłos Krzysztof
  8. Krupa Paweł
  9. Krupińska Kinga
  10. Muda Rafał
  11. Nowaczewski Rafał
  12. Sawicz Paweł
  13. Sieńczyk Mateusz
  14. Szałek Maciej
  15. Tadewicz Wojciech
  16. Tkaczyk Alicja
  17. Ulewicz Krzysztof
  18. Zawada Monika
  19. Wójcik Karol
  20. Wiśniewska Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI D – wychowawca: Grzegorz Zawada

  1. Borek Wioleta
  2. Djordjević Bilana
  3. Dziachan Sylwester
  4. Gersztyn Adam
  5. Gołoś Iwona
  6. Gołoś Mirosław
  7. Kosiorek Damian
  8. Król Weronika
  9. Krupa Sebastian
  10.  Krupicz Agnieszka
  11. Lipa Adrianna
  12. Pajorek Anna
  13. Pisarski Patryk
  14. Popławska Karolina
  15. Rak Hubert
  16. Sawczak Ewelina
  17. Suchecki Kamil
  18. Wilkołek Paulina
  19. Wójcik Kamil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2005/06

KLASA VI A – wychowawca: Ewa Molesztak-Kwapisz

  1. Babiarz Patrycja
  2. Frączyk Anna
  3. Garbal Andrzej
  4. Gospodarek Grzegorz
  5. Grzesiak Monika
  6. Gwarda Mateusz
  7. Kiełbasa Ewelina
  8. Kiełbasiński Karol
  9. Kisyłyczko Agnieszka
  10. Krysa Olga
  11. Malicka Natalia
  12. Nowacka Adriana
  13. Olszak Katarzyna
  14. Popławska Aleksandra
  15. Rybak Krystian
  16. Słomka Paulina
  17. Rzepecka Klaudia
  18. Szafrańska Agata
  19. Sztajdel Patryk
  20. Wójcik Patrycja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Anna Trykacz

  1. Antoniak Aleksandra
  2. Dudziak Patrycja
  3. Futa Krzysztof
  4. Jarznicki Damian
  5. Jaworowski Grzegorz
  6. Jaworowska Katarzyna
  7. Juchkiewicz Sylwia
  8. Kasprzak Anna
  9. Kowalewski Robert
  10. Kwiatosz Monika
  11. Nowakowski Kamil
  12. Ochmański Przemysław
  13. Pasternak Kinga
  14. Persona Grzegorz
  15. Szabłowska Sylwia
  16. Szczepanik Klaudia
  17. Szczęśniak Joanna
  18. Szpakowski Kamil
  19. Wójcik  Paula

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI C – wychowawca: Renata Korab- Smyk

  1. Adamiak Krzysztof
  2. Baszcz Dariusz
  3. Banach Katarzyna
  4. Charytanowicz Agata
  5. Charytanowicz Konrad
  6. Ciołek Samanta
  7. Gospodarek Karolina
  8. Kalisz Paweł
  9. Latała Patryk
  10. Ładniak Marcin
  11. Mędrala Michał
  12. Pasternak Piotr
  13. Pendel Agnieszka
  14. Połeć Karolina
  15. Siczek Anna
  16. Skoczylas Paweł
  17. Skomorowski Filip
  18. Ścibura Marek
  19. Winiarski Sebastian
  20. Wawszczak Norbert
  21. Wójcik Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2006/07

KLASA VI A – wychowawca:  Elżbieta Szuper

  1. Ciepłowska Justyna
  2. Ciołek Monika
  3. Dejnek Krzysztof
  4. Golik Agata
  5. Klimek Alicja
  6. Kluch Przemysław
  7. Krupiński Karol
  8. Kwiatek Patryk
  9. Skorek Izabela
  10. Smyk Dominika
  11. Ścibura Agata
  12. Tatara Aleksandra
  13. Tatara Karolina
  14. Tokarczuk Dominika
  15. Walkowski Kamil
  16. Wiśniewska Adrianna
  17. Wojnarska Sylwia
  18. Wójcik Dawid
  19. Wójcik Modest
  20. Zarzeczny Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Elżbieta Kwiatosz

  1. Banach Agata
  2. Błaszczak Jakub
  3. Broda Wojciech
  4. Burszczan Krzysztof
  5. Ciołek Dominik
  6. Diordjević Elizabet
  7. Frańczyk Aneta
  8. Garbal Magdalena
  9. Grzegorczyk Jarosław
  10. Jaromiń Magdalena
  11. Kasiczak Agnieszka
  12. Kiszczak Adrian
  13. Król Łukasz
  14. Kusiak Krzysztof
  15. Małek Piotr
  16. Mazur Maciej
  17. Pasternak Daniel
  18. Pecyna Michał
  19. Szajewski Paweł
  20. Suszyńska Anna
  21. Wasilewski Maciej
  22. Wilkołek Agnieszka
  23. Winiarczyk Kamil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI C – wychowawca: Robert Samborski

  1. Chmiel Kamil
  2. Drążek Sylwia
  3. Gołoś Bożena
  4. Jasińska Weronika
  5. Kochalski Kamil
  6. Korczak Magdalena
  7. Kurek Jacek
  8. Kurek Katarzyna
  9. Nazarewicz Mikołaj
  10. Pastuszak Sylwia
  11. Pisarska Izabela
  12. Pitucha Weronika
  13. Popławski Wojciech
  14. Rakoczy Łukasz
  15. Szajewska Magdalena
  16. Sysa Adam
  17. Szpinda Daniel
  18. Tarasińska Agata
  19. Wójcik Angelika
  20. Zwierz Adam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2007/08

KLASA VI A – wychowawca: Grzegorz Zawada

  1. Burszczan Justyna
  2. Chudek Patryk
  3. Drąg Sylwia
  4. Gospodarek Maciej
  5. Kalisz Ewa
  6. Kasperek Karolina
  7. Jasiczak Emil
  8. Krupa Patrycja
  9. Kuśmierz Ewa
  10. Ochmińska Anna
  11. Pasternak Konrad
  12. Popławski Michał
  13. Salecka Anna
  14. Skomorowski Jakub
  15. Starek Tomasz
  16. Słomka Łukasz
  17. Szymański Dominik
  18. Tkaczyk Piotr
  19. Widzińska Karolina
  20. Woźniak Łukasz
  21. Wójcik Piotr
  22. Żmuda Angelika
  23. Cieślak Angelika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Alina Kostek

  1. Adrianna Bielecka
  2. Chyliński Piotr
  3. Chrześcijanek Sebastian
  4. Głazek Magdalena
  5. Jagitka Paulina
  6. Jasieczek Magdalena
  7. Jóźwik Karolina
  8. Kasprzak Małgorzata
  9. Koch Daniel
  10. Korona Maciej
  11. Kowalewska Aleksandra
  12. Lis Kamila
  13. Mitruś Michał
  14. Pajorek Sebastian
  15. Sławek Sylwia
  16. Świtacz Julita
  17. Wilkołek Karolina
  18. Wójcik Adrian
  19. Wójcik Paulina
  20. Wróbel Konrad
  21. Zawada Karolina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI C – wychowawca: Genowefa Chwil

  1. Antoniak Agnieszka
  2. Ciesielska Natalia
  3. Głowa Michał
  4. Golik Iwona
  5. Grzegorczyk Natalia
  6. Guz Ewelina
  7. Jahołkowska Sylwia
  8. Król Jakub
  9. Latała Katarzyna
  10. Machulska Magdalena
  11. Maleńczuk Martyna
  12. Polesińska Monika
  13. Popławski Artur
  14. Rozwałka Michał
  15. Sikora Paulina
  16. Sochal Paulina
  17. Stanisławek Michał
  18. Staszczyk Przemysław
  19. Szakuła Kamila
  20. Szymaniak Samanta
  21. Wierzbik Mateusz
  22.  Zawadzka Marianna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2008/09

KLASA VI A – wychowawca: Ewa Molesztak-Kwapisz

  1. Adamek Magdalena
  2. Bielecka Natalia
  3. Błaszczak Tomasz
  4. Bojarski Paweł
  5. Bończewska Agata
  6. Burzak Małgorzata
  7. Jankowska Katarzyna
  8. Juchniewicz Michalina
  9. Krupa Radosław
  10. Mazurek Magdalena
  11. Mełgiew Łukasz
  12. Opoka Justyna
  13. Pastuszak Iga
  14. Pawlak Paweł
  15. Pitucha Maciej
  16. Psujek Magdalena
  17. Rak Milena
  18. Rzepecka Agata
  19. Skoczylas Paulina
  20. Skomorowski Adrian
  21. Sysa Sebastian
  22. Szewczyk Monika
  23. Świeca Izabela
  24. Ulewicz Sebastian
  25. Widzińska Sandra
  26. Wiechnik Adrianna
  27. Winiarska Angelika
  28. Wiśniewski Dawid
  29. Wróbel Natalia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Anna Barlakowska

 

  1. Andrys Aleksandra
  2. Białoch Oskar
  3. Charytanowicz Emilia
  4. Dubaj Sławomir
  5. Dudek Natalia
  6. Gerełło Diana
  7. Kiszczak Agata
  8. Kusiak Piotr
  9. Kwiatek Angelika
  10. Lipa Aleksandra
  11. Ładosz Weronika
  12. Mańko Katarzyna
  13. Mędrala Katarzyna
  14. Michalak Maria
  15. Parysz Michał
  16. Poniewozik Marta
  17. Robak Alicja
  18. Stasiak-Głowala Patrycja
  19. Suchecka Agata
  20. Sygocki Andrzej
  21. Szpilarowicz Dominika
  22. Wilkołek Cezary
  23. Winiarczyk Dagmara
  24. Wiśniewski Krzysztof
  25. Wróbel Paweł
  26. Wójcik Kamil
  27. Zarosa Bartłomiej
  28. Zięba Patryk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI C – wychowawca: Renata Korab-Smyk

 

  1. Adamek Krzysztof
  2. Andrys Dominika
  3. Baczewski Kamil
  4. Cichosz Karol
  5. Fedorowicz Patryk
  6. Futa Karina
  7. Garbal Sylwia
  8. Jaworowski Krzysztof
  9. Jurecki Wojciech
  10. Kalita Robert
  11. Król Weronika
  12. Lipiec Patrycja
  13. Podgórski Łukasz
  14. Poleszak Dawid
  15. Salecka Paulina
  16. Skomorowska Karolina
  17. Skomorowski Mateusz
  18. Skowronek Kinga
  19. Sławek Dariusz
  20. Słomka Dominika
  21. Ścibura Katarzyna
  22. Tichoruk Igor
  23. Wójcik Amanda
  24. Zgierska Klaudia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2009/10

KLASA VI A – wychowawca: Albina Grycewicz

 

  1. Cichosz Natalia
  2. Drążek Kamil
  3. Drążek Paulina
  4. Głazek Anna
  5. Gołoś Michał
  6. Haratym Magdalena
  7. Jasieczek Dawid
  8. Kochalski Jakub
  9. Kupa Ewa
  10. Kupa Julia
  11. Kwiatek Natalia
  12. Mazurek Patrycja
  13. Olszewska Klaudia
  14. Orysz Agata
  15. Pieniążek Marlena
  16. Piotrowski Adrian
  17. Rysak Paweł
  18. Skomorowska Magdalena
  19. Socha Katarzyna
  20. Wierzbik Kamil
  21. Wójcik Natalia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Robert Samborski

 

  1. Hałasa Marek
  2. Jasiński Michał
  3. Jaworowska Agnieszka
  4. Jaworowski Kacper
  5. Kierepka Kamila
  6. Kiszczak Adrian
  7. Klusek Patrycja
  8. Kwiatosz Kamila
  9. Łysakowska Paulina
  10. Muda Łukasz
  11. Nowacka Angelika
  12. Parysz Sylwia
  13. Pastuszak Agata
  14. Przewłocka Małgorzata
  15. Rydz Kacper
  16. Siembida Adrianna
  17. Smolira Karolina
  18. Stępień Kacper
  19. Szałek Mikołaj
  20. Teper Tomasz
  21. Winiarczyk Sylwia
  22. Wójcik Dawid
  23. Wójcik Patryk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VIC – wychowawca: Elżbieta Kwiatosz

 

  1. Banach Karol
  2. Bojarska Dominika
  3. Broda Patryk
  4. Ciołek Dorota
  5. Dudek Dominik
  6. Gorzym Marcin
  7. Gospodarek Sylwia
  8. Guz Maciej
  9. Korzeniowska Aneta
  10. Mazurek Jan
  11. Nowaczewski Przemysław
  12. Pasternak Aneta
  13. Pisarska Dominika
  14. Polesińska Olga
  15. Poleszak Konrad
  16. Rozwałka Dawid
  17. Siennicka Sylwia
  18. Skoczylas Krzysztof
  19. Tarasińska Amanda
  20. Walkowska Monika
  21. Wilkołek Konrad
  22. Wilkołek Michał
  23. Winiarski Kamil
  24. Wójcik Grzegorz
  25. Wójcik Patrycja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2010/11

KLASA VI A – wychowawca: Monika Ostańska-Tichoruk

  1. Bogudzińska Marta
  2. Ciesielski Jakub
  3. Gwiazda Monika
  4. Humin Marlena
  5. Jahołkowska Monika
  6. Jóźwik Maciej
  7. Kiełbasińska Justyna
  8. Kluziak Emilia
  9. Krysa Anna
  10. Marek Damian
  11. Nakonieczny Rafał
  12. Opoka Agata
  13. Parcheta Joanna
  14. Pioś Rafał
  15. Rak Kamil
  16. Rakoczy Damian
  17. Siczek Michał
  18. Szpakowska Magdalena
  19. Szpakowski Jakub
  20. Szydłowski Bartosz
  21. Szymańska Aleksandra
  22. Tarasiński Kamil
  23. Woś Krystian
  24. Woźniak Mateusz
  25. Wójcik Patryk
  26. Wójcik Sandra
  27. Wiechnik Emilia
  28. Zając Kinga
  29. Zakaszewski Szymon
  30. Zarzycki Patryk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Renata Korab-Smyk

 

  1. Adamiak Szymon
  2. Borek Iga
  3. Ciempiel Michał
  4. Dziurawiec Kamil
  5. Góreczna Edyta
  6. Haratym Monika
  7. Jasińska Adrianna
  8. Jasińska Oliwia
  9. Kotarska Patrycja
  10. Kowalczyk Małgorzata
  11. Koźlicka Karolina
  12. Kubić Konrad
  13. Latkowski Krystian
  14. Lis Weronika
  15. Luterek Joanna
  16. Mazurek Karol
  17. Monik Gabriel
  18. Pasternak Maciej
  19. Paździor Sylwia
  20. Pecyna Monika
  21. Pietrzak Aleksandra
  22. Pitucha Bartłomiej
  23. Potębska Julia
  24. Smoliński Sebastian
  25. Smyk Magdalena
  26. Szczepanik Krzysztof
  27. Szkulnik Kinga
  28. Wójcik Dominika
  29. Wójcik Sandra
  30. Wróbel Konrad
  31. Dudek Karol

 

 

 

 

 

 

 

ROK 2011/12

 

KLASA VI A – wychowawca: Ewa Molesztak-Kwapisz

 

  1. Andrys Dominik
  2. Bojarska paulina
  3. Borowiec Bartosz
  4. Czarnecki Łukasz
  5. Gajowiak Kacper
  6. Jarznicki Piotr
  7. Kowalska Katarzyna
  8. Kubić Mateusz
  9. Pasternak Anna
  10. Piłat Cyprian
  11. Piotrowska Karolina
  12. Potręć Damian
  13. Robak Monika
  14. Słomka Paulina
  15. Wilkołek Emilia
  16. Wójcik Daria
  17. Zarzeczna Joanna
  18. Zięba Karolina
  19. Żak Adrian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI B – wychowawca: Anna Barlakowska

 

  1. Dudek Kinga
  2. Dudek Maciej
  3. Garamaj Seweryn
  4. Jarosz Dominik
  5. Kotarska Dominika
  6. Kowalska Agata
  7. Krysa Katarzyna
  8. Lipa Kamila
  9. Łysakowska Patrycja
  10. Niedźwiedź Karol
  11. Nosek Natalia
  12. Pasternak Klaudia
  13. Podgórska Paula
  14. Rak Maciej
  15. Sawicki Jan
  16. Siczek Patrycja
  17. Skowronek Anna
  18. Sławek Łukasz
  19. Szkulnik Krzysztof
  20. Widziński Jakub
  21. Wilkołek Joanna
  22. Winiarczyk Natalia
  23. Mańka Błażej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA VI C – wychowawca: Michał Wróbel

 

  1. Bałaban Klaudia
  2. Bartoszewski Michał
  3. Chmiel Weronika
  4. Choma Dominik
  5. Chyliński Wojciech
  6. Grabowski Patryk
  7. Jasieczek Jakub
  8. Juchkiewicz Marcel
  9. Maleńczuk Filip
  10. Marek Mateusz
  11. Michalak Wojciech
  12. Paszko Kornelia
  13. Pisarski Filip
  14. Radzik Adrian
  15. Skomorowska Emilia
  16. Stanojević Daniel
  17. Szpakowska Wiktoria
  18. Szpot Piotr
  19. Tichoruk Blanka

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny