Być patriotą - konkurs plastyczny

Utworzono dnia 12.02.2018

„Co dla mnie znaczy być patriotą?”  Dnia 10 listopada odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego, którego celem było wzbudzenie i kształtowanie uczuć i postaw patriotycznych u dzieci i młodzieży szkolnej oraz przedstawienie ich w formie pracy plastycznej.

Zorganizowanie konkursu Przez Zespół Szkół w Rybczewicach było nawiązaniem do zbliżającej się 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i ogłoszeniem roku szkolnego 2017/2018  „Rokiem dla Niepodległej”.

W konkursie uczestniczyły cztery szkoły: Szkoła Podstawowa w Fajsławicach, Szkoła Podstawowa w Siedliskach, Szkoła Podstawowa w Piaskach i Szkoła Podstawowa w Rybczewicach.

Było duże zainteresowanie konkursem, wpłynęło łącznie 110 prac.

Do oceny prac konkursowych została powołana specjalna komisja pod przewodnictwem dyrektora szkoły Pana Krzysztofa Suszka.

Za najciekawsze prace komisja przyznała nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: kategorii klas I –III oraz  kategorii klas IV – VII, gdzie  następujący uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody i wyróżnienia:

I miejsce Bielecki Dominik kl. VI, SP Piaski

II miejsce Ruszniak Aleksandra kl. VII, SP Piaski

II miejsce Olech Zuzanna kl. VI, SP Piaski

III miejsce Śliwińska Adrianna kl. VII, SP Piaski

III miejsce Kolasa Anna kl. VI, SP Piaski

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie oraz szczególnie tym nagrodzonym szkoły dziękujemy za przygotowanie pięknych prac oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.

konkurs plastyczny - Być patriota.

Utworzono dnia 12.02.2018, 11:15