Utworzono dnia 13.11.2015

W dniu 13 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rybczewicach odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsze zakątki mojej miejscowości”, którego celem było przedstawienie przez dzieci walorów kulturowych, historycznych i turystycznych naszej małej ojczyzny- regionu oraz budowanie tożsamości lokalnej. Podczas bardzo uroczystego rozdania nagród zaprezentowane zostały również osiągnięcia artystyczne regionalnych twórców ludowych. Wśród nagrodzonych znalazły się prace uczniów naszej szkoły. W kategorii wiekowej klas IV – VI:

I miejsce zajęła praca Mai Jędrejek (kl. VI), III miejsce Mikołaja Tracichleb(kl.VI)oraz została wyróżniona praca Bartłomieja Belosia (kl. IV). Wszystkim nagrodzonym dziękujemy za udział w konkursie i przygotowanie prac i życzymy dalszych osiągnięć plastycznych.