Przekaż 1% Podatku.....

Utworzono dnia 29.01.2020

Apel przewodniczącej Rady Rodziców – dotyczący włączenia się w realizację programu „Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły”

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Piaskach,

Dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do realizacji programu: "Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły". Program umożliwia gromadzenie przez radę rodziców  - za pośrednictwem Fundacji "Rodzice Szkole", organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 - środków pochodzących z 1% Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych, wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

Celem uczestniczenia w wymienionym programie każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2019 (PIT 28 poz. 140, PIT 36 poz. 442, PIT 36L poz. 148, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) - "RR Szkoły Podstawowej w Piaskach"

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji "Rodzice Szkole" znajdują się na stronie internetowej: www.rodziceszkole.edu.pl

W imieniu Rady Rodziców Magdalena Ciołek - Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Piaskach