Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 15.10.2019

Obchody Dnia Edukacji Narodowe

Dnia 15.10.2019 r. w Szkole Podstawowej  im. Mikołaja Kopernika  odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej (potocznie zwanym Dniem Nauczyciela).
Przedstawienie przygotowali uczniowie . Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. W trakcie  akademii zabierali głos:  p. dyrektor Agnieszka Kasprzak, setretarz gminy Piaski p. Marcin Najda oraz przewodnicząca rady rodziców p. Magdalena Ciołek. Wszyscy  mówili o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Dziękowali za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyli wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

DEN 2019

Utworzono dnia 15.10.2019, 16:11